Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok beszokott...

A ti kutyátok beszokott "segíteni" a házimunkába és ha igen mibe?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl a fűnyírásra , felmosásra , azok is írhatnak akiknek még régen beavatkozott de sikeresen leszoktatták róla. én pl nem tudtam füvetnyírni mert mindig szétakarta szedni és sikerült is neki, a kerekeket lekapta :D
2013. nov. 23. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Ha a saját dolgomat végzem, el vannak a kutyák onnan küldve. Ez a vezér egyik első kiváltsága.


-kispalikee-

2013. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A foxink a porszívófej körül ugrál, és ugatja. Ha meghallja a hajszárítót, akkor meg rögtön odarohan és hanyatt fekszik, hogy fújjuk vele a hasát. :)
2013. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha dolgom van és azt akarom hogy ne legyenek láb alatt,akkor elküldöm őket.

Ha én is szórakozok közben,akkor hagyom hogy ott lebzseljenek,de utálok takarítani,így általában gyorsan túl akarok lenni rajta,tehát a kutyákat addig elküldöm.

2013. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Nekem is szokott segíteni a kutyám a házi munkába abba segít hogy több dolgom legyen
2013. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
mosogatás de erről leszoktatni nem akarom mert szépek lesznek a tányérok
2013. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
73%

Mikor hozzám került, a fűnyírót "támadta", ugatta...tudtam, hogy ez nem jó, leszoktattam róla pikk-pakk...aztán rájöttem, hogy így meg tudom tanítani ugatni kérésre, ezért elkezdtem vele hergelni...ez és a szomszéd kutya képezte a hangadás tanítását :) Aztán gyorsan leszokott róla...nem is jön oda, ha nyírom a füvet...nem szereti :D

Levél sepréskor, gazoláskor vagy hó lapátoláskor AZONNAL megjelenik egy játékkal...de nélkülem, magában játszik...ilyenkor a millió focilabdáját, kislabdáját, plüss szarját széthordja :D Közben szoktunk játék keresőset játszani...a sok levélben és a nagy hóban a legélvezetesebb :)

2013. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mikor hozzám került, ugatta a fűnyírót, gyorsan leszoktattam róla...aztán rájöttem, hogy ez JÓ, mert segít megtanítani a hangadást, úgyhogy gyorsan el kezdtem hergelni...ezzel és a szomszéd kutya ugatásával együtt sikerült megtanítani! :)

Azóta nem ugatja, el is húzódik előle, nem szereti...ha hergelném, játszana vele, ugatná, mancsolná, ami veszélyes lenne!


Mikor kimegyek havat lapátolni, levelet sepregetni, AZONNAL megjelenik Argos vmi játékkal a szájában...nem velem, hanem EGYEDÜL játszik: dobálja, rágja, cibálja, rávetődik, stb-stb :) Az összes millió kis labdáját, foci labdáját, plüss szarját széthordja a kertben...ilyenkor mindig játszunk játék keresőset a kertben: nagy hóban és levelek közt az igazi...

2013. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
hülye gyik...előbb azt mutatta, hogy nem küldte el...bocsi!
2013. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gödörásásban szoktak segiteni:)
2013. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén gödörásás,gyomlálás :D Még kölyökkorában megtanítottam neki,hogy az áss"vezényszóra gödröt ásson,így mikor pl avarnak ásunk az udvaron gödröt,csak szólok neki és segít :D
2013. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!