Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is beszokott rúgni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen gyakran és milyen alkalmakkor és mennyire?
2013. szept. 3. 19:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem. 12 év alatt egyszer, akkor beesett az ágyba, csak hányni kelt fel. Másnap nagyon rosszul volt, akkor megmondtam, hogy kussoljon és nekem egy szóval se panaszkodjon, ha beteg akkor ápolom, de ezt magának csinálta, úgyhogy nincs rinya. Azóta nem is volt rá igénye. Inni szoktunk, de mértékkel, néha-néha becsiccsentés a vidám hangulatért, de semmi részegeskedés.
2013. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sőt én is :) Alkalomszerűen, ha összejövünk barátokkal :)
2013. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Már nem!!:)) korábban heti 2-3-szor részegen jött haza, meguntam, átrágtuk a helyzetet, látta hogy nem csak beszélek, le is tette a piát, erős akaratereje van!:))
2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
71%
Havonta egyszer de akkor kegyetlenül.
2013. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Nekem párom még nem a férjem de együtt élünk. Sajnos az apja nagyon iszákos és agresszív volt, és valamennyire ezt ő örökölte. Kontrollálja ezeket ugyan, de ha valami rossz történik (pl. kirúgják) akkor megiszik pár sört. Mivel nagyon ritkán iszunk, hamarabb meglátszik rajta és rajtam is. Bár én egész életemben talán 2x ha berúgtam... már ha annak lehet nevezni.

Szóval ha netán iszik kicsit többet, akkor sem szokott hányni, csak ilyen depis lesz meg kicsit agresszív, ezért ezt nagyon nem szeretem. :( De ez már nagyon ritka dolog szerencsére.

2013. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem. 11 év alatt egyszer, amikor az első gyerekünk született. Tudja, hogy egyáltalán nem bírom az ivósokat (apám piált sokat gyerekkoromban) de neki sincs igénye rá, szóval nem miattam van így. Pontosabban de, mert olyan férjet választottam, aki tudtam, hogy sose fog inni.
2013. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Ki is tenném a lakásbol ha részegen hazajönne az tuti.

Hála az alkoholista apám miatt, undorodom az olyan embertöl aki iszik.

2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Miért pontozták le azokat a válaszadókat, akik gyakorlazilag igennel válaszoltak?
2013. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem szokott eljárni a haverokkal és részegen hazajönni, de olyan van, hogy együtt megyünk valahova és iszogatunk, néha be is csiccsentünk, de nem vagyunk részegek.
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem nem szokott, max becsíp néhanapján (pl. Szilveszterkor), de szerintem az bőven belefér. Kapcsolatunk elején, amikor egyetemisták voltunk, előfordult, hogy egymást támogattuk hulla részegen, de 2 gyerek mellett ez már egyáltalán nem fér bele az életünkbe.
2013. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!