Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e mudit más kutyafajtáva...

Lehet-e mudit más kutyafajtával együtt tartani? Tudom, hogy egy gazdás kutya, de hátha valaki tud élő példával előállni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 07:34
 1/8 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb élő példa egy mudi tenyésztő. Ő hogyan oldja meg, hogy a kutyák ne marakodjanak azon kié a gazda?
2009. nov. 20. 07:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok mudi szakértő de Tipp ez de csak tipp

ha te vagy a falkavezér akk nem marakodnak h kié a falkavezér inkább tárgyon marakodnának szval nyugodtan tathatsz több mudit is sztemnem kell lepontozni ez csak egym tipp

2009. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egygazdás, nem azt jelenti szerintem hogy csak egyedül lehet tartani, hanem hogy egy emberhez kötődik a kutya. Ennek nincs köze ahhoz, hogy hány kutya van együtt.
2009. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan igaza van az előttem szólónak.Az egy gazdás azt jelenti higy egyetlen emberhez kötődik őt tekinti gazdájának.Egyébként szerintem lehet.
2009. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egygazdás kifejezésnek semmi köze a problémádhoz és egyébként is hülyeség, tapasztalataim szerint nincsen egygazdás kutya, minden szoktatás és nevelés kérdése. És az utolsó fél mondattal meg is válaszoltam a kérdésedet.
2009. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 mudim van, mindhárom ivarérett szuka, és ivaros! Soha nem volt velük probléma! Aminek az a titka, hogy én vagyok a főnök és az van amit én akarok. Ennyi. Meg a szocializáció. Más kutyákkal úgy vannak, hogy van akit nagyon szeretnek, van akit nem, de ha rájuk szólok avval is elvannak kivéve ha a másik bántja őket. És minden más háziállatunkkal is nagy boslogságban élnek együtt! És nem lesznek féltékenyek ha az apukám megölel vagy csókolózok a barátommal, mert tisztában vannak a helyükkel a falkában. Az hogy egygazdásak, azt jelenti (nálunk) hogy más embert egész egyszerűen letojnak, vagy ha van egy gyanús mozdulata akkor inézkednek (én is azt tanítottam nekik hogy csak nekem fogadjanak szót és hogy védjenek meg). Ha valamelyik barátom sokszor látják akkor az ő simogatásának örülnek de akkor is rajtam van a szemük. Ezért egygazdásak.
2009. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és mivel teljes mértékben én vagyok a főnök ezért ha kérem akár egy tányérból is ezsnek hárman, tárgyakkal játszani meg nem szeretnek, szóval az első nem teljesen igaz. Minden attól függ, hogyan neveled, meg hogy mit örökölt (szóval hiába neveled ha örökölte a félősséget)
2009. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én panelban lakom és csak 1 mudim van, de néha szoktunk "napköziztetni" (reggeltől estig van(nak) itt a kutyák) és nem szokott féltékenykedni rájuk. :-)

Sőt úgy látom, hogy örül ha itt vannak...

2009. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!