Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen táplálékkiegészítőt...

Ki milyen táplálékkiegészítőt ad a BARF/PREY mellé?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el a BARFozást a westiemmel.Csak szárnyast kapott eddig.Zöldségnek céklát és répát.

Lazacolajat,joghurtot kap,de mást még nem.Mire lenne szüksége?Mézet milyen gyakran kaphat?


2013. nov. 24. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 3 hónapja csinálom. Lazacolaj minden nap, zöld kagyló és lucernapor szintén. Szűretlen almaecet mézzel 2-3 naponta mehet. A szárnyast ha tudod, akkor cseréld le marhára, van a facebook-on egy csoport "nyesedék hús kutyáknak" ahol a lakóhelyedtől függően tudsz jó áron húshoz jutni :) Remélem tudtam segíteni :)
2013. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet adjneki vörös húst is, pl marhát, az lényegesen értékesebb húsnak számít mint a csirke. Vagy bárány nyelvet, szivet. Én zöldkagylót, alma ecetet, lazac olajat, és Luposan Krauterkraftot adok nekik.
2013. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor veszek neki marha husit is.Azt lehet egyszerre adni a csirkével?

Az almaecetet,hogy adjátok?A vizébe vagy a kajára öntve?:) Aránylag mennyit? (Bocsi a sok kérdésért,de még kezdő vagyok)

2013. nov. 24. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
A csoportba mindenképpen regisztrálj be! Ott minden kérdésedet felteheted, jóval több választ kaphatsz, olcsóbb és jó minőségű húshoz juthatsz! Olyan 2-300ft/ kg körül szokott mozogni a marhahús ára. A csirkét nem érdemes adni tovább ha van marha. Felesleges :) Almaecet ha jól emlékszem 1 teáskanál/ 7kg testsúly. Mézet én gondolomformán adok. Én a zöldséget turmixolom (elvileg így tudja hasznosítani) abba a turmixba megy minden a zöld kagylón kívül. A csoportban nem csak húsról van szó, hanem mindkét etetésmódban tudnak segíteni neked!
2013. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lucerna porból milyet adtok?Van külön kutyának való?
2013. nov. 24. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs külön kutyának való lucernapor, embernek valót szoktunk venni.

Csirkét tényleg nem kell addni a marha mellett, bár csontos husinak pont jó, bár a kacsa jobb. A csirkével az a fegfőbb gond hogy tele nyomják növesztőhormonnal ami nem igazán jó a kutyának. Almaecetből ha lehet a szüretlen biót vedd, DM-be kb 600 ft egy fél liter. Napi 1 teáskanál 7 kg-onként.

2013. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha csak marhát kap husinak az nem lesz egy hangú?
2013. nov. 24. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

A kutyák jól tolerálják a monodiétát, nem lesz bajuk ha csak egyféle húst esznek. Főleg akkor ha az vörös hús. Bár hozzáteszem az én kutyáim meglehetősen változatosan étkeznek:-)

Mivel van egy csirkeallergiásom igy a csirke nállunk ki van zárva. Csontosnak kacsát és nyulat kapnak.

Húsnak pillanatnyilag őz, szarvas, mufoln, lazac, marha tűdő, szív, bárány nyelv, szìv, kacsa szív, és pucolatlan kacsa zuza, egész nyúl van étlapon.

A fent említett husis csoportban sok segítséget kaphatsz, beszerzéssel, olcsóbb lelőhelyekkel kapcsolatban is.

2013. nov. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!