Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léteznek kiállítások törzsköny...

Léteznek kiállítások törzskönyv nélküli kutyák részére is?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol hogy van ilyen de nem értem, ha egy kuyta tk. nélkül elvileg nem fajtatiszta akkor mi az összehasonlítási alap?


A kérdést egyszerűen kíváncsiságból tettem fel.

Kéretik nem kritizálni a tk. nélküli kutyákat és nem elmenni tenyésztő vs. szaporító irányba. Köszönöm!


2009. nov. 20. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mksz szokott szervezni, azt hiszem, hobbi osztálynak hívják. Honlapjukon fönt van, ha van most aktuálisan tk. nélküli kutyáknak osztály kiírva.
2009. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szubjektív alapja van. Nincs mihez viszonyítani, elvárások sincsenek.

De lehetséges, hogy vannak ilyen szempontok, hogy : mozgás, küllem, mennyire szófogadó, fogak, stb. Érdekes lehet, amikor mondjuk egy tacsi titkos szerelmi ivadék összehasonlításra kerül egy komondor típusú jószággal :)

2009. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hali


igen mksz kiállítás, ott létezik külön keverék és külön hobbi (tk. nélküli fajtatiszta) kategoria

persze ezcsak egykis játék, értéke ennek a címnek nincs, mert ugye ettől még nem tenyészthető a kutyus

[link]

2009. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak, megtudtam amire kíváncsi voltam!
2009. nov. 20. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen az MKSZ kiállitásokon van hobby osztály.
2009. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!