Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sárga német boxer apa és...

Thilas kérdése:

A sárga német boxer apa és tigriscsíkos német boxer anya kölykét lehet törzskönyveztetni? Elismerik az ilyen keveréket boxernek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy létezik e részleges törzskönyv, vagy hasonló, mert ugye nem tipikus sárga vagy csíkos boxer, de mégiscsak boxer a kutyusunk.

2013. nov. 25. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Utólag már nem lesz semmiféle törzskönyv, bármilyen színűek is a szülők.
2013. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tk-t nem szín alapján adnak....


Utólag meg már nem hiszem, h tudsz csináltatni. Most még "előleg" se lehet, mert a MEOE leállt, kész káosz van.

2013. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők törzskönyvesek és a tenyészszemlén megkapták a tenyészthető minősítést, akkor a kölyköknek is ki állítják a törzskönyvet. Elvileg. Gyakorlatilag, mint ahogy előttem is írták, az MEOE most átalakulóban van.
2013. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Te mennyit tudsz a tenyésztésről úgy őszintén,ha azt hiszed,hogy a kutyák a színük alapján kapnak törzskönyvet...?
2013. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

ma 16:55

Miért kellene bármit is tudnia a kérdezőnek a tenyésztésről?

Van egy kutyájuk és az érdekli, kaphat-e törzskönyvet.

2013. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmit a tenyésztésről, csak érdekel, hogy lehet e a kutyámnak törzskönyve. Kérlek kedves 4. válaszadó, ha nem adsz hasznos választ, akkor ne is írj semmit.

Neten, mikor boxereket nézek, vagy sárgát, vagy csíkost látok. Mivel az enyém a kettő keveréke, érdekel, hogy mennyire számít ez hátránynak stb - stb...

2013. nov. 26. 09:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Mihez hátránynak?
2013. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A hátrányt úgy értem, hogy nem vihetem kiállításra, mert csíkos sárga keverék. Vagy ez nem számít?
2013. nov. 26. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Tk nélkül amúgy se viheted :D
2013. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutyád? Törzskönyvet csak két törzskönyves szülő párosításának bejelentése után állítanak ki a kölyöknek.
2013. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!