Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utálja a gallert a kutyam mit...

Utálja a gallert a kutyam mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Meg 2 hetig rajta kell hogy legyen, ma lett ivartalanitva. Egyszeruen megorult folyamatosan ugatva kering korbe korbe es kozbe probalja az elso ket labaval leszedni a fejerol. vagy nekimegy a galleral a foldnek. es kozben folyamatosan ugat. egyebkent nagyon aktiv 7honapos kutya, tehat nem valoszinu hogy megnyugszik. es nagyon okos, valagogy tuti lefogja szedni magarol. most ugy nyugodott meg h adtam neki egy csontot de ahogy megeszi ujra fog korbwkorbe rogni es ugatni:S
2013. nov. 26. 19:00
1 2
 1/13 Hovarju ***** válasza:

próbáld lefoglalni valamivel. Tereld el a figyelmét. A csont jó ötlet volt. De ha újra kezdi, kérj tőle feladatokat, mondjuk: ül,marad. Ha nyugton van dicsérd meg nagyon.

Az én kutyám elég hamar megszokta.

Kan vagy szuka? Milyen fajta? lakásban van?

2013. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kan, lakasban van most epp jatszik.. de nem.leszek itt mindig vele.. es azeste igy erdekes lesz:/
2013. nov. 26. 19:13
 3/13 A kérdező kommentje:
ja es cavalier king charles spaniel:) 7honapos kisse tul aktiv:D
2013. nov. 26. 19:14
 4/13 A kérdező kommentje:
ra lehet szolni ilyenkor???
2013. nov. 26. 19:17
 5/13 Akiteki ***** válasza:

Bármikor rá lehet szólni.

Vedd le a gallért, megnyugszik.

2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
muszaj megszoknia, mert nem lesz vele mindig valaki 0-24ben.. ha igy ugyat meg probalja leszedni akor raszolhatok? szinte folyamatosan ugat.
2013. nov. 26. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha szem előtt van a kutya,akkor vegyétek le róla,de figyeljétek,hogy ne nyalja a sebet.


Ha egyedül van,akkor muszáj rárakni,de biztonság kedvéért,ha leszedné..rakjatok rá vmi "ruhát" (gatyát :D) és csináljátok meg úgy,hogy ne tudja leszedni.

Az én kutyámnak eltört a gallérja a 2. napon pedig nem is használtuk,csak béna voltam és ráléptem :D


És egy harisnyanadrágot adtam rá,levágtam neki méretre és csináltam neki "kantáros" részt,hogy ne csússzon le.Elég házi verzió volt,de kibírta azt a 10 napot,amíg vissza nem kellett menni varratszedésre.

2013. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:
Az első alkalommal raktam gallért a kutyámra. Egész éjjel nem aludtunk se ő se én. Azóta nem teszek rájuk. 3 kan és 6 szuka ivartalanításán vagyunk túl és sosem nyalogatták.
2013. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Az egészsége érdekében kell a gallér. lehet, más kutyája nem nyalta ki a sebét, attól még a tiéd kinyalhatja. Érdemes kockáztatni? Mivel ma került rá a gallér, még ellenkezik. Hidd el, meg fogja szokni. Nyugodtan szólj rá, ha hisztizik, vagy le akarja szedni.
2013. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegyél rá ruhát ami védi a varrást, hogy ne tudja nyalogatni.
2013. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!