Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet az emberekből...

Hogyan lehet az emberekből kutyabarátokat nevelni?

Figyelt kérdés
Két kutyával lakunk egy fedél alatt egy kisvárosi tömbházlakásban. A szomszédok minden egyes alkalommal, amikor csak lehetőségük adódik kritizálnak, állatkínzóknak neveznek. Pár napja az udvaron játszodtunk amikor egy kedves szomszéd autójával elgázolta az egyik kutyámat. Tudom, láttam, hogy szándékos volt, de ő tagadja. Sajnos nálunk a hatóság is nagyon kutyaellenes. Nincs akitől segítséget kérni.
2009. nov. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz egy csapára senkit megváltoztatni.

Sajnos a megfelelő környezetet ki kell fogni vagy oda kell költözni. Más nincs! Nekünk kell alkalmazkodni másokhoz, mert mi hozzánk nem fognak.

2009. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel ne próbálkozz! Rám meg a rotit uszították mert arra sétáltunk és a kölykök nem tudtak aludni. Mert az ő kutyájuk ugatta az enyémeket 1 percig. Amúgy sem lehet az embereket megváltoztatni, de az ilyeneket meg főleg nem. Vigyázz a kutyáidra inkább.
2009. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy rohadna meg az ilyen hülye szemét!

HA MÁR SZÁNDÉKOSAN ELGÁZOLJÁK A KUTYÁDAT, NEM HISZEM, HOGY KUTYABARÁTOT TUDSZ BELŐLE NEVELNI!

2009. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Szöget ütött a fejmebe ez a rész: "kritizálnak, állatkínzóknak neveznek". Mért téged, mért nem a kutyát? Ennek alapján a te viselkedésed bosszantja őket, nem a kutya, és ezt ne sértésnek vedd, hanem építő jellegű kritkának! Jó lenne tudni persze, hogy pontosan mit kritizálnak...
2009. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kritizálnak amiért nem szabadban tartom a kutyákat. Sajnos a legtöbb nem kutyatartó nem tud semmit azok természetéről. El sem tudják képzelni, hogy a kutya jól érzi magát. Arra gondoltam kinyomtatok pár száz szórólapot, egyik oldala a kutyák viselkedéséről szólna. A másik oldal a kóborkutyákról, ugyanis nálunk abból rengeteg van és az emberek félnek tőlük, pedig ők a hibásak azért amiért odáig fajult a helyzet, hogy emberekre támadnak. Sajnos vannak olyanok, akik sajnálatból etetik a kutyákat, anélkül, hogy tudnák mennyire is veszélyes tud ez lenni az arra járó -idegen- emberekre. Talán, ha ezzel fel lehetne kelteni az emberek figyelmét arra, hogy soha nem a kutya a hibás azért amit tesz, hanem mi, és nem csak kutyatatokra gondolok, akkor nem történne olyan, hogy szándékosan elütik a kutyámat.
2009. nov. 22. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!