Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 eves vagyok es szeretnek...

13 eves vagyok es szeretnek magamnak egy olasz vizsla-t (bracco italiano) szerintetek el tudok banni vele mert meg gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
Nem ez lenne az elso kutyam.
2013. nov. 29. 20:14
 1/10 anonim válasza:
Igen.
2013. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

13 évesen még az ember gyereke nem csak "magának" szerez kutyát. Kell hozzá a család teljes támogatása.

Kutyával pedig nem elbánni szoktak, hanem foglalkozni, nevelni .

2013. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szülői segítség kell hozzá,mivel még saját magadért sem vagy felelős,nemhogy másért.

Ha a szüleid nem akarják,sem pénzügyileg (100 ezertől felfelé van az ára egy kutyának) sem időben nem akarnak segíteni,akkor felejtős.


Gyereknek nem vennék kutyát.

2013. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hath igen anyumek termeszetesen fognak segiteni nevelni
2013. nov. 29. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szüleid valóban segítenek, valószínűleg fogsz tudni bánni vele.;) Egyik ismerősömnek is ilyen van, és nagyon okos, barátságos kutya. :) Sok sikert hozzá! :)
2013. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 12 éves vagyok és egy border collieval foglalkozom.(születésem óta 6 kutyával élünk,a border a 7.)

Mivel a border energikusabb is,ezért te simán "elbánsz" egy olasz vizslával :)

2013. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindegyikotoknek szerencses vagy hogy annyi kutyad van es en is imadom a border collie-kat nagyon okos es gyonyoru kutyak es koszi meg egyszer. :)
2013. nov. 30. 13:52
 8/10 A kérdező kommentje:
De ugyis el mennenk kutya suliba de nem lesz nagy baj mert batyam-nak kutya suli-ja van igy o is fog segiteni.
2013. nov. 30. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg meglesztek.Bocs a kiváncsiskodásért,de melyik kutyasuli a bátyádé?
2013. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hath nem tudom mert en belgium-ban lakok es o romaniaban bocs de csak anyit tudok hogy allat orvos akkart lenni es a vegen kutya sulija lett de nem vagyok biztos hogy pont az ove volt.Meg 1x bocs.
2013. dec. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!