Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet Magyar vizslát kint...

Lehet Magyar vizslát kint tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy magyar vizslát (első kutyám lenne) de a szüleim nem engedik hogy bent tartsam. Természetesen bélelt kutyaházban lenne.

2013. nov. 22. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A magyar vizsla bentre való kutya. Ha nem tudod megfelelően tartani, ne tarts vizslát.
2013. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen, lehet kint tartani. Ha lesz egy jól szigetelt és méretben számára megfelelő ólja, akkor semmi baja nem lesz. Mehet bele majd egy kis szalma is, és akkor nem fog megfázni. Persze az ól ne huzatos helyen legyen és tehetsz rá télen kutyaajtót/hőfüggönyt.
2013. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
bent jobb neki, beszéld meg a szüleiddel!
2013. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
59%
A rövid szőre végett nem tűri a hideget ezért benti tartásra ajánlott. Kinti tartásra a hosszabb és tömött bundájú kutyát ajánlatos. Ezt mondd meg a szüleidnek.
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Persze, nyilván bent jobb lenne neki, már csak azért is, mert nagyon szeret a gazdája mellett lenni és szüksége is van rá, de egyáltalán nem lehetetlen kint tartani...

2013. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet kint is tartani, ha sok időtök van foglalkozni vele, és megfelelően meleg helyet tudtok biztosítani neki. De a vizsla tényleg nagyon gazda-orientált, sok foglalkozás és együttlét kell vele, ezért szerintem alapban jobb bent tartani őket, de láttam jó példát kint tartott vizslára is.
2013. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mindent lehet, de a vizslának az a jobb, ha bent lehet gazdikkal MEGFELELŐ mozgatás mellett
2013. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy kutya sok mindent kibír. De reményeim szerint a kérdező jó körülmények, és nem "elviselhető" körülmények között akarja tartani a kutyáját. Ha egy fajta bentre való, mégis kint tartják, akkor az távol esik a jó körülményektől.

De egyébként én totál biztos vagyok benne, hogy nincs olyan magyar vizsla tenyésztő, aki kizárólagos kinti tartásra odaadná a kutyáját. Talán egy drótszőrű vizsla...

2013. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet kint tartani. Esetleg -20 foknál a lakásba vagy ha van előtér oda beengedheted. Ha a szüleid is megszeretik majd ők fogják mondani h engedd be egy kicsit! (nálunk is így történt) :)
2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet kint is tartani, csak jó meleg házacskája legyen. :)
2013. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!