Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legoptimálisabb...

Melyik a legoptimálisabb fajta az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősöm szerene kutyát venni, de sajnos kis lakásban laknak ezért nem veheti meg az általa áhított labrador ebet. Van egy 7 éves kislánya is, akié lenne majd az új jövevény.


Mint említettem sajnos a nagytestű kutyák kizárva ráadásul első kutyások lennének. A yorkit említette de nem csak az ára horribilis de maga az idegbeteg kutya is.


Milyen más fajtát ajánlanának Önök egy kisgyerekes,elsőkutyás Anyukának ?


Kérem, írjanak tapasztalatokat :)



2013. nov. 29. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bichon havanese t ajánlom nekem is az van. Okos, szép és nem szőröz. amit a 2. válaszoló írt, az azért van mert a sok néni meg a kis pics@'k nem kezelik kutyaként! Az én kutyám még a pórázon őrjöngő chiuaua ra se morgott! Sajnos játék közben hajlamos túlpörögni, ez annyit tesz hogy pl simán átcsúszik a szoba egyik végéről a másikba, meg néha játszás közbe harap, bár erről most próbálom szoktatni. 3 hónapos, tud pórázon sétálni, ül, marad, behívás tudja(bár a marad-ot most gyakoroljuk, még nem tudja biztosan) Én bátran ajánlom ezt a fajta kutyát, de ez is kb annyiba kerül mint a yorki(60000-200000), a minőségi táp sem olcsó, bár nem eszik sokat, a 2,27 kg-os acana táp 1,5-2 hónapig elég(4200 Ft). Mondd meg az ismeősödnek, hogy nyugodtan írjon rám ha ezt a fajtát választjátok(medve000413@gmail.com)

Sok sikert!

2013. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Illetve írjon rám ha kérdése van!
2013. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Menhely kutyát ajánlok. Ott biztosan segítenek kiválasztani a legjobbat.
2013. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!