Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő milyen fajta...

Szerintetek ő milyen fajta kutya? És szerintetek fajtatiszta vagy csak fajtajellegű?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 28. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
massztiff típusú, ha van törzskönyve fajtatiszta ha nincs akkor nem az
2013. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Bullmasztiff lehetne, típusra, színre rendben is van, de a pofa része hosszúkás, így vagy egy nagyon félresikerült példány, vagy "befigyelt" egy másik hasonló kinézetű fajta.
2013. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Talán kanáriszigeteki.

És ahogy az első írja ha van tk akkor fajtatiszta ha nincs akkor fajtajellegű.

2013. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én angol masztiffnak vettem, de akkor szerintetek nem az, legalábbis mindenki másra tippelt. Pedig elég drága volt :( Kicsi még, még kialakulhat, nem mindegyik kutyán látszik már rögtön, hogy milyen is lesz felnőttként.
2013. nov. 28. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan itt akarod megállapíttatni a vásárolt kutyád fajtáját egy fotó alapján?

Amúgy fotóról senki meg nem mondja, hogy fajtatiszta, vagy fajtajellegű.Tudniillik,nem látni, hogy van papír, vagy nincs papír.

2013. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezekhez a fajtákhoz, de szerintem nagyon szép feje van, legyen bármi is!!!:)
2013. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó akkor hagyjuk a második kérdést. Látja valaki benne az angol masztiffot? Esetleg akinek volt/van ilyen kutyája annak mi a véleménye róla?
2013. nov. 28. 13:04
 8/16 Akiteki ***** válasza:
82%
Ha megmutatod a törzskönyvét, akkor láthatjuk benne a fajtát. Anélkül csak egy keverék, akármit mondanak rá egy fénykép alapján.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én kanári szigeteki és angol masztiff (esetleg cane corso beütést) fedeztem fel benne.De kölyök,szóval bármi lehet.


Ha kaptál hozzá törzskönyvet,kennelből hoztad,írtatok szerződést és vállal eü. garanciát a tenyésztő,akkor angol masztiffod van.

2013. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez bizony angol Masztiff kedves kérdező! A Bullmasztiffnak kisebb a füle. Cane Corso egy csöppet sincs benne!
2013. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!