Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Westie kutya a...

Szerintetek a Westie kutya a him vagy a nosteny jatekosabb es melyiknek szebb a pofija?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam es ugy dontottem hogy egy Westiet akarok. De nem tudom milyent (lanyt/fiut) ! Kerlek segits!

2013. nov. 30. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha már megvan a kennel,akkor elmész beszélgetni a tenyésztővel,előadod,hogy mire vágysz.Ha megvan az alom,a tenyésztőnél lesznek a kölykök 8 hetes korukig,ő pedig ki fogja tudni neked választani a megfelelő kutyát.

Lehet kan és szuka is (mivel nem fiú meg lány,mert nem ember).

Egyedfüggő,hogy melyik alomban épp melyik kutya milyen vérmérséklettel születik.


Elmondod neki,hogy játékos kutyát szeretnél,elmondod milyen energiaszinttel rendelkezzen,stb.Ő pedig,mire el érik azt a kort a kicsik,eléd fogja rakni a számodra megfelelő kutyát.


A második kérdésre nem reagálnék...nincs 2 egyforma kutya,mindegyiknek más a pofája,ráadásul pofa alapján nem sűrűn lehet megkülönböztetni,hogy kan vagy szuka.Ez elég hülye szempont.

2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Mindkét dolog attól függ elsősorban, hogy honnan veszed, nem attól, hogy milyen a kutya neme. Ha ugye "csak kedvencnek kell, nem kell papír" és "ha lehet minél olcsóbban" keresel, akkor egy szaporított kutyát fogsz venni, aminek jó eséllyel sem jó idegrendszere, sem szép, igazi krizantém fazonra nyírható pofija nem lesz.
2013. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
A játékosságnak és a szépségnek semmi köze a nemhez.
2013. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!