Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csalán csípte meg a kutyák...

Csalán csípte meg a kutyák talpát, mit csináljak velük hogy gyorsabban elmúljon?

Figyelt kérdés
Ma kirándulni voltunk egy nagyon bozótos helyen, nem is biztos hogy csalán, lehet valami más szúrós növény szúrta meg őket. Két kutya ugyanazokat a tüneteket produkálja. Nyugtalan, ugrál, nyalja, harapdálja a lábát, néha kaparja a földet. Esznek, isznak, áttapogattam őket sehol nem fáj nekik, csak a lábukat húzzák el ha megfogom, de tüske nincs benne, seb sincs rajta. Lemostam, bekentem Charmil plus kenőccsel, ez egy állatgyógyászati készítmény, viszketést, irritációt csökkentő hámosító hatású. Remélem most már jobb lesz, eléggé megijesztettek, ilyen még soha nem történt.

2013. nov. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamillás vízzel is lemoshatod őket,a lényeg az lenne,hogy ne nyaldossák,mert az csak jobban irritálja a bőrfelületet.Szerintem is csalán,vagy valami hasonló égő,viszkető érzéssel járó csípés.


Ha nem múlik,akkor vidd el azért dokihoz őket.

2013. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz ecettel.
2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a csalán nem csipi meg a kutyákat, lehet valami száraz szúrós vacak. Ez a kenőcs biztosan jó lesz, szerintem reggelre elmúlik:) Jobbulást.
2013. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jobban vannak a kutyák?
2013. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kenőcsöt nagyon ajánlom akinek hasonló problémája van a kutyájával, bekentem és 10 perc múlva már szépen megnyugodtak és elaludtak. :) Többet nem megyünk arra kirándulni.
2013. dec. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!