Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok tenni hogy minél...

Mit tudok tenni hogy minél gyorsabban elmúljon a felfázásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet h felfázhattam ,mert fáj ha pisilek és néha picit véres is..:/ mit tudok tenni, hogy minél előbb helyre jöjjek??


2013. jan. 10. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
medveszőlő tea. Olcsó, jó és gyorsan hat. :D valami 300ft körül van patikában.
2013. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Párom Aloe Berry nektárt iszik, és azóta nem jön vissza az állandó felfázása. Nem olcsó, de muszáj, ha gyereket akarsz még.
2013. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezzel nem játszanék... Nekem volt egyszer (tavaly) felfázásom, véres nem volt a vizelet, de kb 1 hét után elkezdett fájni az oldalam, úristen iszonyatos volt, azonnal mentünk az ügyeletre, ott ultrahang alapján: a vesém gennyedzik a KEZELETLEN FELFÁZÁS MIATT... antibiotikumot kaptam.Persze enyhe tünetekkel kezelhető otthon is (valaki 2 havonta ezzel szenved)... de inkább menj orvoshoz, főleg ha vérzik!!
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 eatpussy válasza:
0%
tegyél a fejedre egy szatyor jeget és akkor ki egyenlítődik a felfázás.. akkor lefogsz fázni.. de arra figyelj hogy nullára hozd ki a dolgot mert ha túl sokáig lesz a fejeden akkor rá is fogsz fázni !! nem csak fel !
2013. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úristen, véreset pisilsz és még nem mentél orvoshoz? pffffff... amikor nekem volt ilyenem, én másnap sírva mentem az orvoshoz, mert halálra rémültem másrészt majd megőrültem úgy fájt a pisilés. Nem vagy semmi kérdező... ha ezt nem kezelik ki urológián, rámegy a petefészkedre és meddő leszel.
2013. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3. és 5. válaszolónak!!! Ha már véres a pisid, akkor nincs más választásod, csak az orvos!!!
2013. jan. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez az urológusra tartozik és nem a nőgyógyászra. Házi orvoshoz, vagy urológiára menj!
2013. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Véres vizelettel a legközelebbi orvosi rendelőt kell felkeresni. Ez nem vicc. Van olyan intim lemosó, ami segít az enyhe felfázáson, frezyderm intim segítség a neve, de ehhez már orvos kell!
2013. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon enyhe felfázást szoktam otthon magamnak kezelni, mivel én sajnos gyakran szenvedek ettől, jól meg tudom különböztetni, mikor tudom magamnak sok folyadékkal, tőzegáfonyával "kezelni" és mikor kell orvoshoz futni. A fájdalmas, véres pisilés egyértelműen ügyelet!!!
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!