Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám tegnap óta...

4 hónapos babám tegnap óta náthás, kb.2-3 óránként porszívózni kell az orrát, mert nem kap levegőt, éjjel is sokszor felsírt. Fújok még be neki tengervizes orrsprét. Mit tehetnék még, hogy gyorsabban elmúljon a nátha?

Figyelt kérdés
Porszizni, sem mertem túl sokáig, 3szor felváltva mindkét orrlyukába pár másodpercig, de volt, hogy továbbra is szörcsögött. Kivihetem így levegőre pár percre, mert azt mondják a levegő jó a náthára, vagy inkább ne ilyen időben?
2012. okt. 29. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több mindent nem tudsz tenni. C-vitamin, esetleg kálcium. Ha gondolod, pár percre kiviheted, sokra ne.
2012. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor orvoshoz elvittem, vagy írt fel gyógyszertári orrcseppet, vagy azt mondta, hogy Nasivint adjak még a tengervizes orrspray mellé!
2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nasivin orrcsepp, Calcimusc (receptköteles), Cebion cseppet ha kapott eddig, akkor most a betegség alatt dupla adagot adhatsz neki.

A porszívót ott tarthatod hosszabb ideig is az orránál, akár 10 másodpercig is orrlyukanként!

A Nasivin sokat fog segíteni, pláne éjszaka!

Levegőre szerintem nyugodtan kiviheted, de max. fél órára, mert ez a nyálkás, ködös idő nem a legjobb ilyenkor!

2012. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Felhívtam a gyerekdokit ő is a Nasivint mondta, férjem vett is Nasivin Sanft-ot adtak neki, én a neten a sima Nasivin babyt néztem amúgy ki. Valaki tudja mi a különbség?
2012. okt. 29. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nasivin sanft az "spray", a nasivin baby a hagyományos cseppentős változat.
2012. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A NAsivin Baby 1 éves korig, a Nasivin Sanft 1-6 éves korig van!!!
2012. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Nasivin Sanft-ból is van 0-1 éves korig!! Legalábbis az én szekrényemben van.
2012. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!