Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan és a szuka Jack Russel...

A kan és a szuka Jack Russel Terrier között van jellembeli különbség?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a kan esetleg játékosabb, meg ilyesmik.

2013. nov. 30. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyedfüggő.Nem a nemétől függ.A kanok általában dominánsabbak,mint a szukák.A szukákat könnyebb kezelni.De egy Jack Russel-t "nehéz" kezelni ígyis úgyis,mivel hiperaktív kutyák.Ha nincs meg a napi több órát sport(futás,agility,úszás,stb.) akkor nehéz kezelni őket,mert rongálni fognak.
2013. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EGYEDEGYEDEGYE! Fajta csak a külső vonások és még csak néha az erő és jellem de egy olyan kutya pl amit évszázadok óta utcaharcokra tenyésztettek is nyalogathatja a gyerekek pofiját és lehet kedves
2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget. :)
2013. dec. 1. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kan van. Makacs, domináns, akaratos, önfejű. Neveléssel persze minden megoldható, és egy életrevaló kutya :)

De sok foglalkozást igényel, na meg persze mozgás, mozgás, mozgás. De láttam már olyan JRT-t aki hihetetlenül nyugodt volt, és könnyen kezelhető.

2013. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!