Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti a helyemben melyik kutyat...

Ti a helyemben melyik kutyat vallasztanatok?

Figyelt kérdés
A westiet vagy a yorkshire terriert? Vagy tudtok valami mas kistestu kutyat?

2013. dec. 1. 17:37
 1/7 intense ***** válasza:

Amelyikre van pénzed (100-120 ezer forint), de ha most megveszed 20-30 ezerért akkor is számolj minimum ennyit az orvosnak. Amelyikre van elég időd, amelyikkel tudsz napi szinten foglalkozni.

Mondjuk eleve nem nagyon szeretem az olyan kérdéseket amiben nincs meghatározva "álomkutya", csak "valami kistestű legyen"... Nem utal túl nagy elhivatottságra.

Amúgy van még pincsi, pinscher, csivava, tacskó... Ezek közül nekem a pinscher és a tacsi a legszimpatikusabb.

2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se, de ha már a kettő közül kell választani, akkor a westiet. Persze ölebnek egyiket sem, mert mindkettő terrier, ha jó helyről származik, akkor nem adják el ölebnek, mivel nem azok.
2013. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Amúgy terrierek, normális tenyésztő nem ad el ölebnek, ez így igaz. Honnan hoznád el?

Kistestűek: pincser, mopsz, bulldog, tacsi, yorki, pincsik, törpe uszkár, csivi... Ezek jutnak eszembe hirtelen.

2013. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időd van rá naponta?

Első kutya lenne-e?

Mennyi pénzed van a megvételére?

Mit tudsz neki biztosítani?

Hányan laktok a lakásban?

Mennyi idős vagy,dolgozol-e vagy tanulsz?


Ezek alapján lehet kutyát ajánlani,nem úgy,hogy kistestű legyen...azoknak is eltérőek az igényeik.

2013. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

egyiket sem :)

menhelyek tele vannak kis testű kutyákkal ;)

2013. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami engem illet , nem támogatnék szaporítót, de a t*köm kivan már azzal, hogy mindenki azzal kínlódik, hogy majd akkor vegyé kutyát ha kifizeted érte a százhúúú ezret. :D


Egyiket sem választanám, kisebb testűek közül a Spániel, ami nekem leginkább tetszik :)

Bár, kettő közül inkább a Westie, mert nem olyan kis ny*mi. :D már elnézést :)

2013. dec. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menhelyeken (www.allatok.info, vagy www.gazditkeresek.hu) találhatsz kistestű keverékeket, kölyköket is, amik egészségesebbek mint egy szaporított kutyus, már csak a gének keveredése miatt is...én így választanék:) beleszeretős alapon:)
2013. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!