Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adattatok már be kutyátoknak...

Adattatok már be kutyátoknak lymekór elleni oltást? Tapasztaltatok utána valami rosszat (mellékhatást)? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindhárom kutyámnak, évek óta. Mellékhatást egyiknél sem tapasztaltam soha. 6000+6000 forint volt, mert 2 oltásból áll. (kutyánként)
2009. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, engem is érdekel ez a téma!

Évente kell beadni?

2009. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Évente. Az első évben 2 darabot, utána évente az ismétlőt.
2009. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!, én azt hittem egyszeri, de majd decemberben kapja az enyém, akorra vagyunk visszarendelve.
2009. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is adatom a Merilym nevű készítményt. Csak abban az esetben kell kettőt adni belőle ha kölyökkutyáról van szó. Felnőtt eb esetén az egyszeri oltás, majd az évenkénti ismétlés elegendő.

Egyébként az oltás sem nyújt 100%os védelmet lyme ellen. Az oltás ellenére is megbetegedhet benne a kutya, és ez a betegség egyébként is ritkán kapja el a kutyát. Akkor viszont igen kellemetlen tünetekkel jár.

2009. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!