Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kutyája folyton...

Barátnőm kutyája folyton megharap belém mar mit tehtek? Mit csináljak, csináljunk, hogy ez megváltozzon!

Figyelt kérdés
Ha pórázra van téve megsétáltathatom meg is tudom simogatni, de mikor elmegyek tőle akár reggel akár este mindig nekem ront és harap . Mit tegyek/tegyünk vele? Bántani nem akarom csak elérni, hogy ne támadjon meg.
2013. dec. 2. 12:32
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
Márpedig a gazdiknak szüksége van szakértő segítségre. Nem a kutyával van a baj, hanem a neveléssel. Átvette a főnökséget, a barátnőd a tulajdonának tekinti és védi. Ez nem elfogadás, hanem birtoklás. Segítség nélkül nem fogják tudni megoldani. Ha megírod, merre laktok, fognak itt majd ajánlani megfelelő kutyaiskolát.
2013. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akiteki .köszönöm a válaszod és mindenkinek aki kommentelt. Monoron élünk.
2013. dec. 3. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Melyik menhelyről van a kutya? Némelyeknek van engedmény rehabilitációs iskolákhoz. Még, ha sokat is kellene menni egy ilyen iskolához, pár alkalom után tudnátok, miként kell a továbbiakban kezelni, nevelni a kutyát. Megérné.
2013. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Akiteki ***** válasza:
Őket ajánlom: [link] Monortól nincs olyan messze. Én Cegléd mellől jártam hozzájuk más problémával.
2013. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!