Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis száraz viszkető gümők...

Kis száraz viszkető gümők vannak 3 éves mopsz kutyámon. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet ez? Vagy milyen másik tápot adjunk neki? és főként, hogy hogyan tudnánk megszabadítani ezektől a tünetektől.

Figyelt kérdés
Csirkehúst és mogyorót nem ehet, mert allergiás rá. Természetesen ilyen étellel nem is tápláljuk (Darling száraz eledelt kap), viszont újabb bőr allergiája lett.
2013. dec. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nem csodálkoznék ha a Darlingtól jött volna ki rajta, mert az a táp szemét! 4% hús! a többi hulladék

Tápok amik jók: Brit Care, Taste of the Wild, Josera


holnap az állatorvossal azért nézesd meg mindenképp

2013. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az állatorvos már látta,a javaslata az volt, hogy adjunk neki vitamint.

Most olvastam a taste of the wild-röl.. ez jónak tünik! :) Darlingot minimum két éve kap és eddig nem voltak ilyen tünetei.. úgy gondolom, hogy nem is lappangott volna eddig a szervezetében.

2013. dec. 3. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a Darlingtól a csirje farhát főtt rizzsel is százszor jobb.

Josera, Brit ezek mind egy árban vannak, sőt még olcsóbbak is, és nincs benne sem színező sem tartósítószer, ami a leginkább allergizáló adalékok.

2013. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként én egy hétig napi párszor bekenném betadinnal, az gombaölő. ha nem múlik el, megmutatnám egy másik dokinak, aki talán mintát is hajlandó venni belőle.
2013. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Darling förtelem táp,bőven lehetséges,hogy 2 év kellett a szervezetének,hogy "beleunjon" és tüneteket produkáljon.

Váltsatok tápot és szerintem elmúlik,de egy dokinak mutassátok meg azért.

A taste of the wild nagyon jó táp,egy mopsz pedig alig eszik.Nagyon sokáig kitart,ráadásul sokkal kevesebbet is kell belőle adnotok,mert valóban van beltartalma.


De a Brit Care Hypoallergén tápot is választhatod,abban nincs csirke,allergiás kutyáknak gyártják.Nekünk is azt eszi a csirke allergiás kutyánk.

2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!