Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem eszik a kutya?

Miert nem eszik a kutya?

Figyelt kérdés
Meg este 8kor nem volt semmi, hazahoztam az esti setabol, anya adott neki egy darab szalonnat. Nem gondoltam, hogy jollakott volna vele ezert igaz kicsit kesobb mint szoktam, de eleraktam a vacsorat. Beleszagolt es ott is hagyta. Annyira feltem, hogy ilyenkor mindent bebeszel, hogy biztos beteg/megmergeztek/gyomorcsavarodas vagy mit tudomen..bebeszelek mindent:/ amugy lekopogom jo kedve van mas nincs. Mi lehet a baja? Anya azt mondja, hogy jollakott a szalonnaval. Kozepes testu keverek. Jol lakhatott egy darab szalonnaval? Es mit csinaljak? Kinti kutya, ha egesz ejszaka figyelgetem akkor nem a legjobb mert kinti kutya es nem akatom orankent gelbolygatni.
2013. dec. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

a betegségek legbiztosabb előjele az étvágytalanság

holnap irány az állatorvos!

2013. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább azt tudnám elképzelni hogy elrontotta a gyomrát a szalonna. Miért etetitek azzal? Se embernek se állatnak nem jó az.


Ha holnap reggel is ott a kajája akkor adj neki egy kis tejet, ha csak elrontotta a gyomrát akkor azt meg fogja inni és jobban is lesz tőle estére, pont az én kutyámmal is volt pár hete (én arra tippeltem hogy a dió miatt amit össze-vissza zabált itt a kertben). Ha semmit nem eszik-iszik akkor állatorvos.

2013. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha holnap sem akar enni akkor állatorvos, de egyébként lehet, hogy tényleg a szalonna feküdte meg a gyomrát, vagy simán csak nem éhes. A mi kutyánk is van hogy kihagy egy-egy evést, amikor nem mozog annyit és nem igényel annyi táplálékot.
2013. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
az én kutyámmal is ez volt 3 honappal késöbb meghalt.persze lehet h a tiednek semmi baja...
2013. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám meg bizonyos időközönként eljátssza ezt. Meg amikor szalonnabőrt kap, akkor is előfordul, hogy nem akar utána enni, csak füvet, aztán azt meg kihányja. 1-2 nap, és minden a régi...
2013. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!