Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a kiskutyám...

Mit tegyek hogy a kiskutyám ne kóborogjon?

Figyelt kérdés
most lesz fél éves a kiskutyám és folyton csavarog és sok ideig.nem tudom hogy hol megy ki.kérlek segitsetek!

2013. dec. 5. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

kerti kutya?

mennyit van sétáltatva és foglalkozva vele (tanítás, nevelés)?

2013. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni hol megy ki mert ez a kutyára nézve veszélyes lehet, ellophatják, elütheti egy autó és még sorolhatnám. Szánd rá azt az egy órát és lesd meg az ablakból legalább hogy hol megy ki, vagy húzzatok drótkerítést a sima kerítésre ha átfér rajta és tömködj be minden lyukat amit találsz. A miénk konkrétan felmászott (igen, mint egy ember) a kerítésen és úgy szökött ki. Kétszer kapott a fenekére, azóta hála Istennek nem próbálkozik (miénk is fél éves és éppen lázadó korszakát éli). :)
2013. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ivartalanítani kellene majd, akkor nem hiszem, hogy elszökne. Szerintem ha napközben lefárasztod, akkor nem valószínű, hogy este kóborolni akar. Vagy próbáld meg azt, hogy estére beengeditek a lakásba, vagy valami nagyobb zárt helyre.
2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan kerítés kell amin nem megy ki, vagy kisebbre kell venni a területét. Ha rákapott a csavargás ízére ,akkor csak ez segít.
2013. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni és játszani minden nap és csináljátok meg a kerítést. Ezzel valószínűleg le lehet szerelni a kutyát.
2013. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
séta mindennap!
2013. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ma reggel megláttam hogy hol megy ki és most betömtem a lukat.hohy az 1.válaszólónak a kommentjére válaszoljak minden nap van vele foglalkozva és sokat játszom vele és minden nap megyünk sétálni :)
2013. dec. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!