Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok kutyaharapás...

Hol találhatok kutyaharapás statisztikát?

Figyelt kérdés
régen emléxem h találtam egy oldalt ahol fajták szerint ki voltak statisztikázva a kutya támadások, de elfelejtetem hogy hol volt :)
2009. nov. 22. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz:

[link]


A cikket ne olvasd el hozzá, elhiszem hogy kommunikáció szakon nem a matek az éltantárgy de attól még megtanulhatnának számolni a kedves újságírók..Elkezdtem kíváncsiságból kiszámolgatni, igazak-e a táblázat alapján a cikkben megfogalmazottak. Az első példánál feladtam:

"az akiták és pit bull terrierek - akiknek egyébként is rossz a hírük - általában magas pontszámot produkáltak a kutyák irányában mutatott aggresszió terén.."

Erre az akitáknál 99 kutyából 1 támadott rá másik ebre... Alig több, mint 1%-uk:))

2009. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!