Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lopja el mindig a...

Miért lopja el mindig a papucsomat?

Figyelt kérdés
A kutya mindennap ellopja a papucsomat, csak az enyémet, és nem rágja meg, meg semmi, csak a helyére viszi, és azzal alszik. 16 hetes. Miért csinálhatja?
2013. dec. 6. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvás közben megnyugtatólag hat rá az illatod valószínű,így könnyebb aludnia. Enyém folyton a pizsamámon alszik mert úgy érzi az illatom (ha nincs rajtam). Meg előtte cumizza a plüss cumiját,ezek ilyen bevett szokások,pedig ő már 3 éves.
2013. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet az én kutyám fél éves de még mindig az én székem mellett alszik ahol érzi az illatomat, ahol a cuccaim közelében lehet. A gazdija vagy, te lettél most az anyuka/apuka és szeret a közelében tudni. Vagy ha te nem vagy ott, legalább az egyik cuccodat viszi magával. :)
2013. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém az ágyam mellett, a papucsomon alszik:) Nem lopja el, de odamegy és ráfekszik, vagy minimum mint egy párnára, odanyomja a fejét:)
2013. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!