Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Darling vagy Friskies?

Darling vagy Friskies?

Figyelt kérdés
Melyik táp jobb, ha a kutyus rendszeresen kap nyers csirkehúst és belsőségeket(máj, zúza, szív), meg kis mennyiségben csirke combcsontot is? NEM a táp lenne a fő tápláléka. 5-6 éves kistestű keverék kan kutyus.

2013. dec. 6. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak ez a kettő játszik, akkor Friskies.

Egyébként ennyiért kapnál normálisabb tápot is. Pl.: Ecopet nagyjából ez az árkategória.

2013. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyik sem. Ha úgyis kis mennyiségben kap akkor egy jó középkategóriás táp kellene, szerintem az úgy anyagilag sem olyan vészes. Mondjuk egy Brit, vagy Eukanuba.
2013. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
F*s vagy Sz*r ? Te melyiket ennéd? Ha csak mellékesbe is adod,akkor is haszontalan,ballaszt anyag az egész,szinezékkel.
2013. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem az a fő tápláléka akkor Britet is vehetsz mellé, az elég olcsó de jobb mint ezek. Amúgy a mi kutyánk többször is hányt már Darlingtól (soha nem etetném vele, de boltban épp csak ez volt), viszont egyik nap anyósék hoztak neki egy marék Friskiest és attól nem volt baja, így ha muszáj a kettőből választani, az utóbbi talán jobb.
2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Fit+Fun kutyatáp jobb, a Darling-nál és a Friskies-nél? A Fressnapf saját márkája.
2013. dec. 6. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Mind hulladék táp.

Kistestű a kutya, és keveset is akarsz neki adni belőle.Akkor miért nem lehet jó minőségűt venni?


Egyébként a darling drágább,mint a brit.És a brit 100x jobb minőség.


Amúgy csirkecsontot ne adj neki,mert szilánkosan törik.Semmilyen baromfi csontot nem ehet a kutya.

2013. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Halál komolyan nem értem, hogy miért nem netről rendelsz? A Fressi piszok drága, neten viszont lehet találni nagyon jó áron prémium tápokat. Vagy miért nem etetsz csak húst főtt rizzsel és zöldséggel?
2013. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Próbáld ki a Fer-Dog Crokot. Én az azzal etetek most (hús és főtt rizs mellett). Nem tudom, merre laksz, de ha sikerülne közvetlen a gyártótól beszerezned, akkor a fenti két szemétnél olcsóbban tudnál venni jó minőségű tápot. Keress rá a neten az összetételére. A gyártója jászberényi, de viszonylag széles körben szokott mozogni, nekem is el szokta hozni, ha erre jár (Gödöllő környéke)


Fer-auto Kft.

5100 Jászberény Nagykátai út 4/a

Tel/Fax: 57/412-503

Mobil: 06-30/229-00-41

2013. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fit+Fun is hulladék.Ebben az árfekvésben normális tápot ne várj.

Mi egy Astor nevű tápot etetünk,az egész ország területére kiviszik ingyen 1-2 napon belül.Nincs benne mesterséges színezék,adalékanyag stb.Itt rendelem:

[link]

Webshop menüpont alatt.

2013. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és 5720 ft,ebben benne van a kiszállítás ára is.Nagyon bevált.
2013. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!