Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos kuvasz kutyámnak...

7 hónapos kuvasz kutyámnak fáj De milye? És mitől?

Figyelt kérdés
Helló!Érdeklődni szeretnék valaki nem tudja e mi a probláma?A fejét oldalra csapja amikor fáj neki és nyüszit én fogra vagy fülre gondolok de nem tudom ezért orvost fogok hozzá hívni holnap!Nem állandóan fáj neki csak időnként.De látszik rajta,hogy valami probléma van!Szeretném ha megmondaná valaki mire készüljek mármint betegség szempontból!Az orvos az tuti megvizsgáltatom mert csak akkor leszek nyugott!

2013. dec. 6. 19:46
 1/8 anonim válasza:
És milyen szituációkor csinálja ezt? Lehet ez csak egy "testbeszéd".
2013. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből, hogy oldalra kapja a fejét még a diplomás állatorvosok se tudnak diagnózist adni, nem hogy még "szimpla" kutyagazdik. Majd holnap az állatorvos megvizsgálja, addig hiába találgatnánk mi is most itt, nem tudnál úgyse mit csinálni vele.
2013. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Fülfájáskor eléggé szokták a kutyák rázni a fejüket. Nem került idegen anyag a fülébe? Pl toklász maradvány, vagy akármi. Amúgy, ha megpiszkálod nagyon finoman a fülét, és a fogait, jelezni fogja, hogy melyikkel van a baj!

2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fül gyulladásra gyanakszom. Vagy pedig fül atka, ik viszket is neki.
2013. dec. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a válaszokat!Sokszor rázza is a fejét így a füleit is.Már néztem neki de nem látok semmit hogy belekerült volna a fülébe.Van úgy hogy megy és akkor rántja oldalra a fejét de mindig csak bal oldalra.Vagy ül és akkor.A fülét megengedi felemelni és megnézni szóval nem értem mert valamikor meg mondjuk 1-2 órán keresztül meg semmit nem látni rajta játszik meg minden!Vakarni is szokta de azt régebben is csinálta.A foga nem fájhat?Nem tudom csak kérdezem hátha tapasztalt már valaki ilyesmit!A doki csak estére tud kijönni aki kezelni szokta.De mondom hogy kinlódna ilyesmi csak akkor abból a mozdulatból látszik!
2013. dec. 7. 13:19
 6/8 A kérdező kommentje:
A doki valamilyen szerrel fülébe priccolt fül mosást végzett úgymond rajta.Meg mondta hogy még pucoljuk neki fültisztitó pálcikával.Hát igen Este még minden oké volt de reggel megint láttam rajta azokat a fájdalmas fej oldalra húzásokat!Még mindig piszkos lenne vagy még egy mosás kellene még neki? nem értem!Kertes házban lakom szóval kint tartózkodik a kutya nem csodállom hogy a szél hordja a port stb.De ha nem javul nekem kihívom hozzá megint!
2013. dec. 8. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


Ez fülgyulladás, és nem mosni kell a fülét, hanem gyógyszer kell neki! Fülcsepp!

2013. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már minden rendben van elmúlt neki :) Semmi baja olyan mint régen!Nem kellett neki újra orvos jó volt a tisztitás!Nincsen gyulladása mert akkor még mindig probléma lenne de hála semmi baja már így!
2013. dec. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!