Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kuvasz kutyámnak kék...

Baj ha a kuvasz kutyámnak kék a szeme?

Figyelt kérdés
2 hónapos, fajtiszta szuka. Lehetséges hogy bebarnul? Tenyészteni nem akarom maximum "házi" célra. Itt egy kép róla: [link]
2013. jún. 12. 15:01
1 2
 1/12 Szintiszoli123 válasza:
Csak akkor, ha az arca nem "csupa derű" :)
2013. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elvileg már be kellett volna nekik, de lehet, hogy csak várat magára.
2013. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog bebarnúlni. Mondjuk nem baj, csak szinhiba. Tenyésztésre nem alkalmas. Esetleg érzékenyebb lesz a szembetegégekre.
2013. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Házi célra miért tenyésztenéd? Ne tedd! Ivartalaníts kérlek!
2013. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

"Tenyészteni nem akarom maximum "házi" célra."


Na bravó! A kicsi csak 2 hónapos, nem tk-es, de ha az lenne, sem tenyésztési minőségű, és te már azt tervezed, hogy szaporítani fogod...... Komolyan mondom, elkeserítő, ami ebben az országban folyik......

2013. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: szerintem majd azt eldöntöm én

utolsó, neked meg csak annyi, hogy azért mert előre gondolkodok, hogy mi lesz később azzal mi a baj? ezzel csak arra gondolok, hogy a későbbiekben ha van rá lehetőség saját kiskutyát szeretnék, nem pedig venni valahonnan.. de amúgy már kezd egy kicsit sötétedni a szeme

2013. jún. 12. 20:46
 7/12 anonim válasza:
41%
Undorító a válaszadók hozzáállása. Nagyon szép kiskutyád van, és szerintem idővel még bebarnul a szeme nem érdemes egyenlőre ezen aggódni.
2013. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Undorító az-az utóbbira válaszolva-hogy nemzeti kincsünket is törzsköny nélkül,akár színhibásan is szaporítják,mert örökbefogadni(hány kuvasz vár gazdára...)vagy tenyésztőtől venni nem divat-holott magyar fajtáink ára is a béka s*gge alatt van...A hozzáállást látva szerintem mindegy,hogy milyen színű a szeme,hiszen ígyis-úgyis becsúszik"majd egy-két alom.Egyébként még bebarnulhat,mivel csak 8 hetes,de nem 100%.
2013. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán különleges hogy még nem barnult be nagy esély van rá hogy késöbb be fog de ne törődj azzal hogy mások azt mondják hogy ez nem 'egészséges'. Ha nagyon aggódsz érte akkor nézesd meg az állatorvossal de szerintem nincs baja.
2013. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, amúgy sokat szokott csuklani az baj?:)
2013. jún. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!