Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg túlreagálom, hogy...

Tényleg túlreagálom, hogy megcsípett egy kutya?

Figyelt kérdés

Ki vagyok akadva napok óta! Mert sétáltam az utcán, és kiszaaldt egy kutya az egyik udvarról, és ugatott, és oda jött közel hozzám, és belém csípett, majd vissza rohant!

És ezt nem értem! Még soha SOHA nem harapott meg egy kutya sem! Pedig voltam annyi helyen ahol voltak kóbor kutyák, és ugatáson kívűl még sosem értek hozzám!

És nem értem miért!

Tényleg, sosem próbált még megharapni egy kutya sem, még a szomszéd kutya sem, pedig kerítésen át simogattam!

Erre kijön egy kutya az utcára, és belecsíp a lábamba!


Azt mondta egyik ismerős, hogy zárjam már le a témát, megharapott, nem haltam meg, és ennyi!


De most ez tényleg túlreagálás?

17/F



2013. dec. 7. 14:52
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tegnapelőtt történt velem és kutyámmal egy elég gyakori eset:

Sötét kacskaringós utcákon sétáltunk szabadon, Argos-om fényvisszaverő mellényben, hámmal-bringa lámpával kivilágítva...1 helyen vhogy éreztem, hogy pórázra kéne fogni...sötét kis utcák, őrjöngő kutyák...ahogy megkötöttem, fél perc múlva egy félig nyitott kapun ugrott utánunk egy dalmata szerű állat...Argit előre irányítottam pórázzal, a kutyára üvöltöttem...a szomszéd meg nekem szólt be...mondtam, hogy ugyan semmi baj, á...csak egy rohadt nagy dög támad, de neeeeeeeeeembaj...:(

2013. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen az. Mit gondoltál, hogy egy táblával a homlokodon születtél, amit meglátnak a kutyák és egyik sem harap meg? Bárkit megharaphat egy kutya bármikor. Eddig csak épp úgy esett, hogy veled nem történt meg. Ilyen egyszerű.

Inkább azért kéne felháborodnod, hogy a gazdájának kötelessége lenne vigyázni az állatára.

2013. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
máskor ha ilyen lesz veled csak rúgd oldalba, a kutya az kutya és ha közel mész a területéhez te leszel a préda, a betolakodó, még ha az utcán volt akkor is. Ilyenkor át kell venned a területet, az az belerúgsz egyet.
2013. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mint kutyás mondom . rúgd meg a kutyát. az ,hogy egy kutya kirohan és neked támad beléd csíp ,vagy beléd mar , az megengedhetetlen ! mivel a gazda nincs ott, te védekezz !!

én a gazdi kitépett karjával ütöttem volna agyon a kutyát :) mielőtt még az én kutyám széttépné :)

nem reagálod túl ! háborodj fel. szólj a tulajnak, stb,stb,stb. de soha ne hagyd szó nélkül !!!!

2013. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!