Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggeltől estig ugat a 2...

Reggeltől estig ugat a 2 kutyám, szinte egymás ellen ugatnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már attól félünk, hogy a szomszédok feljelentenek. (kertes házban élünk).

Hogyan lehetne szabályozni, hogy ne ugassanak?

Legfőképpen hajnalban, és késő este.



2013. dec. 7. 21:15
1 2 3
 21/26 intense ***** válasza:
78%
Miután hazaértél 7-től 9-ig ha kivinnéd őket, már HATALMAS javulást érnél el, hidd el! Elviszed őket egy rétre vagy ilyesmi, hadd fárasszák ott egymást, dobálsz egy kis labdát és kész. Nem tökéletes, de még az is jobb ennél. Tudom ez így szarul hangzik mert olyankor már pihennél, de így meg az ugatástól nem tudsz... Sajnos ezt be kell vállalni, ha meg akarod őket tartani, úgy már sokkal jobb lenne nekik is!
2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon okosakat írtál. Csak tudod, este nem a legideálisabb a sétáltatásra, meg amúgy -tudom, nem kifogás- nagyon sok a dolgom. Hétvégén szintén. De például ma kimentem hozzájuk, dobáltam nekik fadarabot és most csendben üldögélnek. Úgyhogy biztos, hogy igazatok van.
2013. dec. 8. 11:44
 23/26 A kérdező kommentje:
20. válaszoló: a te meglátásod is jó!
2013. dec. 8. 11:46
 24/26 intense ***** válasza:
100%
Az sem lenne megoldható, hogy a családból mindenki csak egy fél órát szán a kutyusokra naponta? Ha van 3-4 ember az már másfél-2 óra, ami szuper lenne! Annak azért nagyon örülök, hogy nem vagy olyan önfejű és te is belátod hogy ez így nem jó a kutyusoknak. Biztos lesz valami megoldás, csak ne add fel!
2013. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

17 elmesélhetné a történetét mert ezen a fejem fogtam hogy gondolom odamentél a párod házába lakni (valószínűleg pasi vagy...), és akkor te most megbeszélés nélkül elajándékozod a párod kutyáját még ha az sír is miatta.

Én valószínűleg ott adtam volna ki az útilaput meg még mást is.


Kérdező más is dolgozik, és más is megoldja ha akarja.

Sőt más gyereket is nevel mellette és a férjét is kiszolgálja, na?

27 évesen meg ne írj már ilyeneket hogy apukámnak egy ilyen fórumon mert erősen gyereknek néznek miatta.

Hazaérsz fogod a két kutyát és elmész velük 40 perc sétára, semmibe sem telik, és nekem ne mond hogy fáradt vagy, mert nem fáradt vagy hanem nincsen kedved.

Ha az ~50+ éves szomszédom megtudja ezt csinálni minden nap, akkor szerintem te 27 évesen is. Ha nem, akkor gondolkozz el kell-e nektek kutya.

2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. dec. 8. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!