Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csontos hús --> halfej?

Csontos hús --> halfej?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de most jutott eszembe, hogy kiváltható e a farhát, nyak, tehát a csontos hús halfejjel. :D

Egy ideje nyers etetés megy nálunk, főleg baromfit/pulykát némi marhával vegyítve kap a kutyám. Ez így nem túl változatos. Nézegettem a halakat, de elég drága egy kiló harcsa mondjuk.

Viszont a halfej, halbelsőség csábítónak tűnik ár alapján is.

Bár kétlem de gondoltam megkérdem, van e valakinek erről valami infója. Gondolom Ca, ez meg az van ebben is, szóval elvileg jónak kéne hogy legyen?



#ihio
2013. dec. 8. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én néha adok pontyfejet a kutyáknak, akkor az a napi kaja csak zöldséggel, mert ilyen 4-500 grammosak a drágák :D Másnap meg nem kapnak csontosat, és akkor az arányok is megmaradnak. Odáig vannak érte, én meg imádom nézni, ahogy küzdenek vele :D Bár néha kicsit szürreális, ahogy bámul közben a hal, de azért szeretjük :)
2013. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :
2013. dec. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!