Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húst adjak a kutyámnak...

Milyen húst adjak a kutyámnak ami nem csontos?

Figyelt kérdés
És persze nem olyan drága.A farhát,csirkeláb,néha jó de nem rendszeresen mert túl csontos.Mit ajánlanátok?
2011. jan. 29. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a csirkelábat egyáltalán nem ajánlom. A farhát szerintem jó, ha nem csak azt adsz neki, hanem adsz mellé tápot, főtt rizs, zöldségeket, akkor szerintem megfelel. Figyelj arra, hogy a kutya méretének megfelelő darabokban add neki. Fiatal kutyáknak fogváltásig csak mértékkel add, és főzd jól meg, darabod össze. Idősebb kutyáknál székrekedést okozhat.


Egyéb esetben egészséges kutyánál nem okozhat gondot, persze csak ha mást is adsz mellé.

2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Nincs lehetőséged állateledelesnél valami állatoknak ajánlott húst venni? Én pl. 1000 ft/2kg-ért veszek egy csomag marhahúst, amit 2 nap alatt megkap a kutyám, szerintem ez nem olyan drága. De csirke farhátat is adhatsz neki, azt is szeretni fogja :-)
2011. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vettem már neki én is állateledelesnél fagyasztott húst csak félek tőle,hogy ez mennyire megbízható.Tudod még az emberek kajáját is átcimkézik.Lejárati időre gondolok.
2011. jan. 29. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Merre élsz?
2011. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapest
2011. jan. 29. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó a farhát, nyers marhahus, nem kell annyira félteni, a ő gyomruk máshogy emészt.
2011. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor, ha megtehetd ..Soroksár. Kuti és Tsa. Igaz, egy rekesznyit kell venni, de én is lefagyasztom. Van minden. Sőt, csirke, nyuszi sokszor teljesen friss. De a fagyasztott árujuk is garantáltan egészséges. Az ár pedig olcsó. Legalábbis az állatkereskedéshez képest.
2011. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2011. jan. 29. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Kistestű tartók nálunk összeállnak, és elosztják az egy rekesznyi árut, ami kb 10-13 kiló
2011. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem azok a húsok nem romlottak, semmi bajuk nincs, csak esetleg olyan része mondjuk az állatnak, amit embernek nem biztos, hogy fogyasztania kéne. A kutyák alapvetően dögevőek, csak manapság már senki sem ad nyers húst a kutyáinak, köztük én sem, mert ki tudja milyen az a nyers hús.. meg kell főznöd, és akkor adhatod neki. Rendesen, emberi fogyaszthatóságra kell megfőznöd, ez a sertéshúsnál különösen fontos.
2011. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!