Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy javithatnek a behivasom...

Hogy javithatnek a behivasom es mit tegyek, hogy sok kutya kozott is normalisan viselkedjen?

Figyelt kérdés
Szoval a kutyam tanulekony es ezeken kivul szinte minden megy neki. Setanal szepen setal, nem ugral, siman lehet tole enni, nem kunyeral, trukkoket is tud stb.. De a behivassal mar bajok vannak. Szoval csak jutalomfalatra jon vissza, de ha valami sokkal erdekesebbet lat akkor mar nem mindig jon vissza. Kutyak kozott pedig teljesen beporog. Tegnap kimentunk egy kutyas tarsasagba, de az a baj, hogy nagyon porog..nem bant o mas kutyakat, csak jatszana, de akkor is. Aztan ha a masik kutya megunja akkor kap tole, de ezse erdekli. Tudna valaki ebbe segiteni? Gondolkodok a kutyasulin csak annyi mindent elertem mar vele egyedul, hogy eloszor megprobalom itthon ha kapok tanacsokat. 1 eves porgos foxirol van szo
2013. dec. 8. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Amik hirtelen eszembe jutottak:

1: nem baj ha bepörög

2: az sem ha odakapnak neki, előbb utóbb megtanulja a rendet

3: kapcsolaterősítésnek tökéletes sok közös játék, szabadon engedős séta, és sok kutyás társaságban tartózkodás.

Nekem 4 hónap, "agressziómentes" eredménye, hogy már ha el is akarna menni a kutyám, félúton megáll, visszanéz... ha nem szólok akkor odamegy, de ha mondom neki "nem" akkor visszajön. Nem tudom hogy alakult ez ki, mindenesetre sok türelem kellett hozzá... lehet elismerte idővel, hogy egy két helyzetet bizony jobban látok mint ő. :D


És az örökzöld: sok játék, elengedés, rendszeres,hosszas nyugodt séták stbstb.

2013. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy én is jutalomfalattal szórakoztam, a sétánál, és más tevékenységnél is. Végül az segített, hogy rájöttem, hogyan kell tartani rendesen a pórázt és vele együtt a kutyát, és hogy hogyan kell elfoglalni méltó helyem a csapatban, egy egy séta, vagy egy "kinntlét" során. :D
2013. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!