Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél a facebook...

A kutyám fél a facebook értesítő hangjától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom milyen hülyén hangzik a kérdés, de a kutyám most is itt remeg a nappaliban. Gondoltam, hogy lehalkítom a laptopot, de az csak a tünet kezelése lenne.( a laptop rá van kötve a tv-re és a hangfalakra, mert innen hallgatok zenét, ezért kicsit hangosabb, mint egyébként) Nem simogatom, nem nyugtatgatom, de mit csinálhatnék még? Van valami ötletetek? a válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 8. 21:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
65%
Pam kutya-Ne facebookozzal!!!
2013. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

adtam egy zöld kezet, de azért komoly válaszokat is várok. :D

A kutyám most elfordult a sarokba, és liheg, látszik rajta, hogy feszült. Teljesen mindegy, hogy milyen hangtól ijedt meg, akkor sem maradhat így, hogy minden pittyegésnél kiszalad a világba.

2013. dec. 8. 21:53
 3/14 anonim válasza:
29%
1-es vagyok Kőőőszi:-)!!!!
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Enyemnek is problemaja van a zajoktol.

Terapiazom:-) eloszor halkan, majd egyre hangosabban zajokat jatszok le neki, mikozben ugralunk, jatszunk.

Egyebkent mindentol reszket, remeg, neha remalom amit muvel.

Szilveszterre meg szeretnem edzeni, hogy egyutt tuzijatekozzunk, akkor lesz a szuletesnapja is /az 1./

2013. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Alapképen, fiókbeállítások, értesítések, és ott lehet állítgatni. Adj neki B komplexet az idegeire.
2013. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Imola Ágnes ***** válasza:
85%
Készíts a laptop mellé jutifalatot. Ahogy megszólal az értesítéshang, dobj a földre egy jutit. Zgy lassan pozitív dologhoz köti majd a hangot, és inkább örülni fog neki:P
2013. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Akiteki ***** válasza:
A fiam is utálja. Kikapcsoltam.
2013. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, csak nálunk a telefon sms hangától félt.Sokszor lejátszottuk neki, valamint odavittük hozzá és a közvetlen közelébe csörgettük, nem engettük hogy elszaladjon előle, szembe kell néznie a félelmével.Egy idő után hozzászokik és nem fog félni.
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Hagyd egy darabig figyelmen kívül Te is a pittyogást. Eddig azt látta a kutya, hogy megszólal ez a plrim... , akkor a gazdi azonnal a képernyőre mered és verni kezdi a klaviaturát meg rángatja az egeret. Persze, hogy megijed szegény, azt hiszi, hogy ha közel kerül hozzá, ő is így jár. :D:D:D:D:D
2013. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöldkéz.

Levenni a hangot nem szeretném, mert utána jöhet még valami, amitől megijed és megint, és megint, és a végén egy üres lakásban hullacsöndben csücsülünk. :D Mindenképp szoktatni akarom a hanghoz, és jó tippeket is kaptam, köszönöm.

A probléma talán onnan indulhatott, hogy az első szilveszterén pont az utcán kapott el minket az éjfél, 3,5 hónapos volt, meg is ijedt rendesen, de azóta nem volt a zajokkal problémánk.

2013. dec. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!