Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet? Van egy 4 hónapos...

Mitől lehet? Van egy 4 hónapos kis rotim és mikor elmegyünk sétálni sokszor csinálja azt, h megyünk-megyünk és meg áll és csak néz. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elmegyek már kb 100 métert és esetleg csak utána jön de ezt elég sűrűn csinálja. Mikor pórázon megyünk akkor is szokta csinálni de nem olyan sokszor. Mitől lehet?
2013. dec. 10. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lát, hall vagy érez valamit, valakit. Félve áll meg, tehát be van húzva a farka, vagy csak úgy bámészkodik? Mikor az enyém kicsi volt, pórázon ő is sokszor megállt és csak nézett. Aztán mivel én haladtam és hívtam, így elhagyta ezt a dolgot.
2013. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem össze vissza néz hanem csak engem néz mint ha már nem akarna tovább velem jönni. Ha csak nézne minden felé annak még örlnék is de ez az, h meg áll és néz rám mint ha akarna valamit vagy nem tudom. De azért köszi a választ.
2013. dec. 10. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfárad már olyankorra? Mert az én kutyám olyankor csinálta ezt, mikor kicsi volt még.
2013. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, h elfáradna mert van mikor kb 2 perc után csinálja.
2013. dec. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!