Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak ketten megyünk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ketten megyünk meg a két tanuk akkor mi lenne jobb, ha rögtön elmegyünk nászútra vagy ha még vacsizunk a tanukkal? Nem tudunk dönteni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi rögtön indultunk, a párom tanúja vitt minket a reptérre. Én mindig így képzeltem az esküvőmet :)
2009. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja,és tud valaki valami jo helyet itt az országban ahova érdemes lenne nászutra menni?vagy inkább külföldre?külföldön hol a legjobb?
2009. szept. 19. 19:11
 3/9 A kérdező kommentje:
valami gyerekbarát hely(van két kisfiunk) :)
2009. szept. 19. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Soproni Lővérek:) bár nem olcsó:S
2009. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem vacsi legyen. Park inn hotel sárvár. gyerek barát és hat éves korig ingyenes a gyerek. Minden korosztálynak van medence, játszóház. Mi itt voltunk nekünk és a gyereknek is tetszet.

Ja és sok boldogságot

2009. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem is valahogy az jön be,hogy rögtön idulnánk,de tényleg nem tudjuk eldönteni :( :)

néztem a soproni lövéreket,de árakat nem láttam...

egyébként köszi a válaszokat,remélem lesz még

2009. szept. 19. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Rögtön induljatok szerintem is. Pont azért csináljátok két tanuval, mert gondolom nem akartok nagy felhajtást. Ezt mindenki megérti.

Nyáron voltunk Balatonfüreden a Flamingo Hotelban. Nagyon jó volt, de sajnos drágák. Pont azt beszéltük férjemmel, hogy pl Egyiptom sokkal olcsóbb. Külföldön egy csomó Dino klubosok bababarát hotel van. Azok közül nyugodtan tudsz választani. Sok boldogságot!

2009. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak két tanús lesz, akkor szerintem sem szükséges a vacsi. Bár egy órát ki lehet bírni. Nászútilag meg nézz körül licitálós oldalakon, mert jóval olcsóbban lehet találni akicós belföldi és küldföldi utakat. Mi most megyünk nászútra, és a vaterán találtunk egy nagyon jó utat, egy belföldi 4 csillagos wellness szállóba, kb. fele áron, mint amennyiért a szálloda hirdeti.
2009. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menjetek rögtön. Házasság, irány valahova és kezdjétek el közösen az életet.
2009. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!