Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy volt...

Mit csináljak, ha úgy volt hogy augusztusban elmegyünk nyaralni, de aztán mégsem megyünk?

Figyelt kérdés
A nővérem közölte, hogy neki az augusztus nem jó, mert van egy csomó programja, ezért ne most menjünk, hanem máskor, erre apa mondta hogy akkor majd megyünk szeptemberben, de akkor meg csak egy hétvégére, és az úgy nem jó mert hétvégén majd tanulnom kéne, mert akkor már lesz suli. Egész nyáron augusztus közepét vártam, erre meg az utolsó pillanatban mondják nekem, hogy mégse megyünk, mert a nővéremnek nem jó, viszont szeptemberben meg nekem nem lesz jó, de ez senkit se érdekel. Mit csináljak? Miért nem érdekli a családomat az, hogy létezem?
2013. aug. 10. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom mennyire érdekel hogy hétvégén tanulnod kell. Neked csak az b**sza a csőrődet hogy nem most mentek...
2013. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Meg kell tanulni mások szempontjait is figyelembe venni.

Megoldás: tanulj előre és/vagy pótold be.


Ennyi.

2013. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Adj hálát az égnek, hogy nem a pénz a gond. Sokan meg sem engedhetik maguknak, hogy egyáltalán gondoljanak a nyaralásra.
2013. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet otthon hagyni a nővéredet?

Nem azért, de ha már hónapok óta tudja, hogy most mentek akkor finoman szólva is baromi nagy pofátlanság, az utolsó pillanatban lemondani. Szerintem beszélj velük, hogy már régóta tudtátok, a nővéred hibája ha ilyen f**zul szervezte a dolgait. Szervezze át, vagy maradjon otthon.

2013. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet otthon hagyni, meg apa már eldöntötte, hogy ha a nővérem nem tud jönni, akkor majd megyünk szeptemberben.
2013. aug. 10. 23:51
 6/6 anonim válasza:

Mikor szeptemberben mennétek,menj el otthonról.

Ezt közöld előre,hátha akkor agyba kapnak,hogy a hülye nővéred miatt nem kell szeptemberben menni.

Vagy verd meg a nővéredet!

2013. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!