Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láncon van a kutyánk és sajnálom?

Láncon van a kutyánk és sajnálom?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 éve láncon van nem tud menni sehova ott éli le az életét és sajnálom de semmit nem tehetek érte mert nincs pénzünk keritésre.

2013. dec. 11. 13:00
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
nem hiszem h a kajával meg ezekel lenne a gond egyetlen gond hogy nem tud mozogni és én megtenék mindent de még nem vagyok 18 éves és a szüleimet nem hiszem hogy nagyon érdekelné anyám sajnálja de nincs pénzünk ezekre.Amugy régen volt egy kutyám saját nagyon szeretem ő is engem de persze elvitték mert nem volt kerités és ezért van most láncon a mostani
2013. dec. 11. 15:09
 22/40 anonim ***** válasza:
90%

Ne idegesíts már fel, mondtam, hogy ne írj kifogást!

Basszus, mi tiltja, hogy kiskorúkén oda menj, simogasd, megbarátkozz vele és néha rátedd egy nyamvadt kötélre és legalább az udvarban lefuttasd egy kicsit? Miért olyan nehéz ez? Megharagszik rád anyukád, mert játszol a kutyával?

2013. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a láncot mindig elszakitja és akkor a kötelet is eltudná.
2013. dec. 11. 15:42
 24/40 anonim válasza:
78%

Nekünk is így volt tartva a kutyánk amíg gyerek voltam és anyuék döntöttek ilyesmiben. Sajnos ő már elpusztult de a mostani kutyusról már mi gondoskodunk a tesómmal és őt haza se hoztuk amíg nem volt megfelelő kerítésünk és szabadon lehet az udvarban meg sétálni is elhordom. Szerintem nem kéne a kérdezőnek neki esni mert ő még gyerek és már látja, hogy az a szegény állat rosszul van így tartva, felnőttkorában tuti jó gazdi lesz majd!

Kérdező te meg próbálj összebarátkozni a kutyával, tölts vele sok időt, és ha ez megvan az udvarban elkezdhetsz sétálni tanulni vele. Ha ott már jól megy elviheted otthonról is.

Kitartás :)

2013. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
91%

Szomorú kiskorú,de angolul tud "káromkodni" ,igaz nem helyesen,de igyekszik...jobban mint a kutyás ügyben. Engedd el,had rohanjon világgá! Bárhol máshol jobb helye lesz. Szabad lesz!

Ti meg soha többé ne tartsatok állatot!

2013. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
61%

Ennek a szerencsétlen kutyának még az altatás is jobb lenne,ez nem élet neki.

Mi az,hogy 10 éve megvan és nem ismered?A sajnálkozásodtól nem lesz jobb neki.A baromi nagy sajnálatból nem telt egy futóláncra?Olcsóbb,mint a kerítés és több mozgástere van az állatnak.Ha ennyire nincs pénzetek,hogy kerítésre sem telik 10 éve,ki a rák akarna lopni tőletek?Mit?

Az senkit sem érdekel,hogy nem vagy 18 éves.Semmilyen törvény nem írja elő,hogy akkor nem viheted ki a kutyát sétálni.

2013. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
83%
Hogy van az,hogy nem tud mozogni,a kötelet meg elszakítaná?A kötél egyik vége a kezedben,a másik vége a kutyán és mentek.De egy póráz nem csillagászati összeg,de ha mégis,akkor sem megoldhatatlan.Fonj spárgából,rongyokból,bármi.
2013. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező!Kaptál tanácsokat.Egyre se reagáltál csak nyomod itt a baromságokat, meg a kifogásokat.Van neked egyáltalán kutyád?Vagy már megint egy fake kérdés?
2013. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nem tehetek semmit érte mert a szüleim félnek hogy elszökne pedig nem mert sokszor szakadt már el a lánc de még se ment messzire ha elment a háztól amikor elszakadt akkor is csak olyan 2-3 métert.
2013. dec. 11. 18:28
 30/40 A kérdező kommentje:
Majd holnap megprobálom amit mondtatok
2013. dec. 11. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!