Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseteek! Normális, hogy a...

Segitseteek! Normális, hogy a foxterrierem oltás után öklendezik és kedvtelen?

Figyelt kérdés

Tegnap reggelre a kutyám elég rosszul lett, akkor is öklendezett, sokat aludt.Arra gondoltunk, hogy valami mérgezettet evett.

Délben elvittük dokihoz, de akkor már jobban volt.

A doki azt mondta,hogy nincs mérgezés, mert akkor fel sem állna, valószínű megrontotta a gyomrát, nincs komoly baja, láza sem volt.

Mivel még nem volt egyetlen oltáson sem, beadta neki az elsőt.

Tegnap egészen jól volt azután.

Ma pedig újra levert, bent volt velem az ágyon, hirtelen leugrott,a virágcseréphez ment, megkaparta és oda akart öklendezni.

Nem hány ki kaját.

Ez az oltástól van, azért erőtlen? A macijával játszik kicsit, rágcsál...


2013. dec. 14. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy levert és hogy öklendezik, szerintem lehet amiatt, hogy a kutya nemrég kapta meg az ELSŐ oltását. Lehet, hogy csak így reagál erre. De sajnos nem tudom, én azt javaslom, hogy szólj a dokinak, ő biztosan pontosabbat tud mondani!!!!
2013. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős? és milyen oltásai nem voltak meg?
2013. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4 hónapos.

Úgy kaptuk múlthéten, hogy nem volt semmilyen oltása. Most kapta az elsőt valami Biocan L és Biocan DHPPI nevű oltásokat.

2013. dec. 14. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
rettenetes helyről jött az a kutya, ha egy oltása se volt.
2013. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, reméljük csak gyomorrontás. Féregtelenítve volt már? Nem véres a széklete?
2013. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak az éjjel ürített utoljára,az nem volt véres.

Azóta nem ürít hanem hány.

Féregtelenítve volt, igen.

2013. dec. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!