Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kutyust és a...

Kaptam egy kutyust és a következő oltást kapta:Canigen Puppy 2b , vajon féreghajtót is adtak ezzel együtt? Milyen oltást és mikor kell még beadatnom? Köszi.

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Elviszed az orvoshoz és minden kérdésedre válaszolni fog :)
2013. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az igen segítőkész válaszodat!Remélem érzed benne az iróniát!

Úgy gondolom,ha nem tudok,vagy nem akarok segíteni,akkor inkább csendben maradok!

2013. nov. 22. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az első parvo oltás (google a barátod) két hetente kell kapnia az első 4 alap oltást, ezután jön egy kombi, majd egy ismétlő parvo, és egy ismétlő kombi, majd az első veszettségi, kb fél évre rá pedig az ismétlő veszettségi (Két kombival már viheted oviba, alfa suliban ingyenes!)

A féreghajtót van aki beírja, van aki nem, de én az első oltások mellé adattam be azt is, utána ráér fél évente, nyers etetésnél negyed évente.

2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami a kölyöknek szükséges oltás (alap oltások):

Parvo (ezt már megkapta)

Kombi

Kombi

Veszettség

Veszettség


Minden amit ezen felül van, csak lehúzás!

2013. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. A válaszom azért volt olyan, amilyen, mert minden orvosnak más és más az oltási programja. Ha én azt mondom, hogy a veszettség elleni következik, akkor odamész és addig vered az asztalt, míg be nem adja neki?

Mindenképp el kell vinned. Más nem tudja ezt jobban elmagyarázni, mint az orvos.

Ha ez neked nem tetszik, akkor bújd át a kutyák oltási programját az interneten, mert ezt is megtalálod millió oldalon.

Jó hogy azt le nem íratod velünk, hogy kell-e a kutyának enni adni.

2013. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!!!

"Kedves" első válaszadó tisztában vagyok vele,hogy a kutyának enni kell adni és azzal is,hogy nem a veszettség elleni oltás a soron következő.Ilyen fajta válaszra vártam mint az előtted szóló,hogy mi az ami kell és mi az amivel "lehúzzák" az embert.Neki különösen köszönöm a válaszát!!!

Igen a neten sok mindent megtalálok,de ahány oldal annyiféleképp írják.További szép napot,még neked is első válaszoló :-D

2013. nov. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!