Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talan orokbe fogadok egy kis...

Talan orokbe fogadok egy kis kutyat csak 2 hetes azert ilyen hamar mert a gazdaja ki dobta es nem talaljak az anyukajat honan tudhatom hogy mekkora fog noni?

Figyelt kérdés

Ja es mivel meg olyan pici szerintem nincsenek meg az oltassai (marmind legalabbis nem az egesz) es egy nonel van akkor ,amikor ki hozzuk a tomb hazbol persze be takarva akkor nem lesz semmi baj?

Es az etetessel kapcsolatban ti mit ajanlotok ugyis meg kerdem hogy etette de talan ha el megyunk az allat orvoshoz lehetseges hogy adjon valami cumi felet?

Elore is koszonom a valaszokat.


2013. dec. 14. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne azon görcsölj,hogy mekkorára nőhet,hanem hogy életben marad-e...


2 hetesen inkább pótmamit kellene neki keresni,mert ha te vállalod,akkor az azt jelenti,hogy 2-3 ÓRÁNKÉNT (este is,reggel is,egész nap) meg kell etetni,majd dörzsizni a pocakját,hogy beinduljon az ürítés.Nedves meleg anyaggal.Mintha az anyjuk tisztogatná őket.


Oltása még biztos,hogy nincs,hogy is lenne..6 hetesen kell kapnia az elsőt.

Féreghajtót kell majd neki adnotok és kb egész nap vele lenne.


Ja,és első utatok a dokihoz vezessen,még mielőtt hazamennétek vele.Ő el fog mondani mindent.


A táplálását cumisüvegből kellene megoldani és kecsketejet,vagy kutya bébitápszert kellene neki adni.Az orvosnál biztos lehet kapni.

Szilárd táplálékkal először 4-5 hetesen lehet próbálkozni.

Annak pedig nagyon jó minőségű stater tápnak kell lennie.(PL. Royal Canin Sterter) ezt egye 8 hetes koráig legalább,utána át lehet állni puppy tápra,akár más márkából is.


A dokival pedig tartsátok a kapcsolatot.6 hetesen 1. oltás, 8 hetesen 2., 10 hetesen 3., 12 hetesen veszettség.És chip.

2013. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hetesen már kell féreghajtózni, szinte 100%, hogy van benne. Lehet cumiztatni, még nagyon kicsi, kutyáknak való tejpótlóval, és belekeverni, valami májtartalmú bébiételt. Csináljatok neki egy vackot, és tegyetek fölé egy infralmpát. Szerintem 2 hetesen már tud önállóan üriteni.
2013. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha számít a méret,ne fogadd örökbe,mert nem lehet tudni,mekkora lesz.Aztán mihez kezdesz vele?
2013. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet ha van!
2013. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen en is gondoltam azon hogy ha tul fogja elni mivel nincs az anya tej meg minden de a meretet azert irtam hogy ha az orvos meg tudja mondani mert nem szeretnek egy kicsi kutya-t.Vagy kozepes-t vagy nagyot akkarok.

De en ahogy el nezem ot szerintem kozep meretu lesz. A kepe:

[link]

2013. dec. 14. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ő egy közepes testű kutya lesz.
2013. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
közepes lesz, szerintem is. majd számolj be a fejleményekről!
2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hath nem tudom ha majd orokbe tudom fogadni mert fel hivtam tobszor is es irtam az embernek aki tartja de nem valaszol.
2013. dec. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!