Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tegyünk kutyaajtót a...

Hogy tegyünk kutyaajtót a bejárati ajtóra?

Figyelt kérdés

Lesz egy yorkim és ha nem leszek otthon nem tudom kivinni kakilni.Ezért arra gondoltam,hogy felszertetek egy kutyaajtót.De nem jön be rajta a hideg?Meg ha járkál azon ki-be akkor bejön a hideg!Nincs valakinek ötlete hogy oldjam meg?

Előre is köszi! :)


2013. dec. 14. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a kutyaajtó ezzel jár. Valamennyire zár, de azért ez nem olyan, mintha teljesen le lenne szigetelve az ajtód.
2013. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamennyire bejön a hideg. Vannak olyan kialakítások, amelyek elvileg ezt csökkentik (ilyen szélfogó sörték), de nyilván az a műanyag lap se szigetel annyit, mint egy rendes ajtó.

Ha nekem ilyen jellegű problémám lenne, akkor júniusban hoznék el kutyust, amikor nem zavar, ha bejön a hideg - mire pedig jönnek a hideg idők, a kutya már elég nagy lenne, hogy kibírja, míg hazaérek.

2013. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mágneses, így oda áll vissza, ahol valamennyire jól záródik.

Nem tökéletes, de nem is olyan vészes. Meg ha nincs otthon senki zárd el a fűtést, hogy egyébként se fűts fölöslegesen.

2013. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod, hogy amíg nem vagy otthon, minden szobaajtót bezársz, csak az előtérbe mehet be a kutya, így max az tud kihűlni.
2013. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes drágább,huzat blokkoló rendsszerrel rendelkezőt venni.pl.Ferplastnak vannak ilyen cuccai.
2013. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont arra vigyázz,hogy a kutyát pillanatok alatt ellopják,ha kifigyelik,hogy tartósan nem vagy otthon.A kerítéshez ne tudjon kimenni.
2013. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!