Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédom kutyája megevett...

Szomszédom kutyája megevett 300dkg, azaz 1 csomag szaloncukrot. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Én mondtam neki menjenek dokihoz,a hasa puffadt,de még enne.Beagle kutya.

Ha baj lenne a csokitól,akkor az mennyi idő??Én mint szomszéd kérdezem.Köszönöm aki válaszol.


2013. dec. 14. 15:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem az asztalról.Hanem a kamra ajtaját nyitotta ki,amit soha nem tett.És 1 csomag szaloncukrot evett meg.A papirok a szobába hevertek.
2013. dec. 14. 22:07
 12/20 A kérdező kommentje:
A kutyus kb 18 Kg.
2013. dec. 14. 22:09
 13/20 Akiteki ***** válasza:
Előbb kapta meg a karácsonyi ajándékot. :) Nálunk egyszer a macska egyenként lelökdöste a fáról, hogy a kutyák megehessék. Azóta nem pakolunk édességeket a karácsonyfára.
2013. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem lett baja??
2013. dec. 14. 22:31
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem,de hasmenés várható.
2013. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Akiteki ***** válasza:
Ez a csokoládé és egyéb "mérgező" kaják mizéria engem már kezd az Esőemberre emlékeztetni, mikor nem mert felszállni a repülőre, mert lezuhanhat. Ne lihegjetek már túl mindent! Egy kistestű kutyának meg kellene ennie 2-3 kg tömény fekete 100 %-os csokit, hogy baja legyen tőle. Még boltban is igen ritkaság a nagy tisztaságú csoki.
2013. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Én már a 3. kutyámat "fogyasztom", és bár tudom, hogy mi az, amit nem ajánlott a kutyának kilószám adni, eddig minden kutyám evett mindent. Igen, még csokoládét is.

Mindkettő végelgyengülésben ment el, egyiknek sem volt soha semmi baja.

Most van egy 7 éves yorkshireom, aki makk egészséges, élete során kb 2x volt hasmenése, és 3x hányt, de soha nem kaja miatt. Pedig néha ő is mindent össze eszik, mert mindenkitől kap 1-2 falatot. 2 évente csináltatok neki vérképet, ultrahangot, és mindig boldogan hallgatom a dokitól, hogy milyen egészséges kutya.

Tegye föl a kezét az, aki hallott már olyanról, hogy egy kutya elpusztult azért, mert evett valami olyat, amit nem kellett volna...mérgen kívül...

2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Semmi baja nincs a kutyusnak :)Jól van. :)
2013. dec. 16. 18:17
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem riogatás képpen irom, de nekünk egyszer régebben még az előző foxi kutyuskánk lenyult egy tábla csokoládét, nem voltunk otthon, mind megette és utána folyamatosan többet ivott, elég nehezen jöttünk rá,mert fogyott és a kivizsgálásnál kiderült, hogy cukorbeteg lett! Utána még 7 évig reggel - este inzulinoztuk. Azért vigyázni kell a csokival,mert egyáltalán nem használ a kutyának!!! Reméljük a kutyuska nem jár igy! Majd irj róla, mi lett a vége.
2013. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia.Semmi baj nincsen.Nem fogy,jól eszik.Ugyanolyan mint volt.B.U.É.K.Nektek :):)
2014. jan. 3. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!