Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem száraz tápot adnak a...

Akik nem száraz tápot adnak a kutyájuknak, mit főznek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tésztát szoktam neki adni. Szoktam tenni bele zöldséget, felvágottat. Imádja és egyszer se hízott meg tőle! Talán, mert sokat mozog :)

Szoktam rizst is adni, de nem sokszor, mert azt vettem észre, hogyha sokat eszik belőle, hasmenése lesz.

2013. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
Semmit nem főzök (hála az égnek), nyersen eszik (hamarosan esznek) mindent - a "minden" jelen pillanatban csirkenyak, -szív, lazac, alma és uborka :)
2013. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kaptak szárazat egy időben,amikor pedig látok akciós dolgokat bevásárolok belőle.

Pl. csirkemell,hal,csirkenyak,csirke farhát,kacsa farhát,pulykanyak..ezeket mind nyersen.

Mellé sok zöldség és egy kevéske gyümölcs.


Rizs és tészta soha,nincs rá szüksége.


Sertést szoktak még enni,de azt csak főzve.

2013. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sippara


Ez jól hangzik, segítenél összeállítani egy ilyesmi étrendet az én kutyámnak is?

2013. dec. 14. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten nezz korbe Barf vagy PRey etrend kozott. Sok info van fen mar. Facebookon nyesedek hus kutyaknak cimen van egy csopi jelentkezz oda sok a hasznos info.
2013. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sippara ***** válasza:
A facebook csoportot tudnám ajánlani én is ( [link] ), mi kb. két-három hónapja álltunk át tápról, nagyjából minden infót megtalálsz a csoportban, ha valamit mégsem, abban nagyon szívesen segítenek/segítünk :)
2013. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!