Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó jel, és azt jelenti,...

Az jó jel, és azt jelenti, hogy gyógyul a kutyám, ha mérgezése volt, tegnap még nem evett, nem ivott, ma meg már magától ivott vizet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De majd akkor lélegezhetsz fel, ha már eszik is.
2013. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem.

A reggel egy falatkát evett csak, viszont vizet ivott többször is azóta.

Tegnap pedig folyton hányt(ma csak 1X) és semmit nem akart inni.

Azon gondolkoztunk,hogy visszavisszük a dokihoz, de ez akkor javulást jelent,ugye?

A maciját is elkezdte harapdálni.

2013. dec. 15. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Megmarad a kutya már csak pihennie kell. Mérgezéskor én mindig tejet itattam a kutyákkal az közömbösítette a mérget. Sose volt gond utána, mind helyrejött napokon belül.
2013. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

A tejet adjam neki be akkor is, ha nagyon húzódik tőle és nem kéri?

Csak a vizet fogadja el. Én nagyon aggódom, mert eléggé levert, folyton aludna.Annyiban jobb még, hogy ma fel is kelt a helyéről és felment az ágyra,hogy ott pihenjen. Tegnap ez sem volt.

Természetes,hogy csak a vizet fogadja el?Ilyenkor ez van? Annyira aggódom...

2013. dec. 15. 12:10
 5/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha már az ágyra is fel akar menni és a maci is érdekli, akkor jobban érzi magát, mint tegnap. Ő az egérmérges?

Tejet nem iszik, mert okos kutya és tudja, hogy egy kiadós hasmenésen kívül semmit sem ér. Az meg most nagyon nem hiányzik neki.

2013. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Víz. Tiszta víz. Max egy nagyon kicsit megpróbálni kamillával keverni. De nem szabad semmit ráerőltetni.
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, egérmérges volt szegényke.

De nem az a dúrva fajta, amikor belső vérzést okoz a kutyusnak, voltunk dokinál akkor azt mondta nincs komolyabb baja.

Tegnap nagyon rosszul volt, vissza akartuk vinni, de mára elég sokat ivott is, felmászik az ágyra, ha lógatom a macit el akarja kapni, viszont még mindig csak ülne-feküdne...:S

2013. dec. 15. 14:10
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Majd holnapra még jobban lesz. Ne várj csodát 1 nap alatt. Beteg volt, fel kell épülnie. Jobbulást!
2013. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!