Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés

Tegnap a kutyámmal bementünk a belvárosba egy kutyás rendezvényre. Időnként vittem már őt ilyen helyre szocializációs céllal, de már egy ideje nem voltunk ennyire forgalmas és lebetonozott helyen. Feszült is voltam, mert nem találtam a helyet, és a rendezvény már a vége felé tartott.

Amikor leparkoltunk a kocsival, a legközelebbi füves placc felé vettük az irányt, ahol eltöltöttünk pár percet, de nem pisilt, gondoltam biztos nem kell neki. Aztán tovább mentünk, és kb 1 perccel később a járda közepére csurgatott.

Amikor kölyök volt, akkor volt vele olyan, hogy szívesebben pisilt betonra, de ez már évekkel ezelőtt volt, és azóta mindig fűre, földre pisilt.


Lehetséges, hogy annyira izgatott volt, hogy összezavarodott, és így összekeverte most a dolgokat?


2013. dec. 16. 11:44
 1/1 Firestorm ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen feszült volt ő is,mivel az ember minden érzelmet "átad" a kutyájának,és mivel Te is feszült voltál így ő is.Emiatt cselekedhetett így.
2013. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!