Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezdhetném és hogyan...

Mikor kezdhetném és hogyan izmosíttani?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos Pitbullom . És szeretném ha szép kidolgozott alakja volna szép izmos lábak stb.

ezt mivel tudnám elérni ? sima futtatás elég ?:)

és mennyi idő korátol ajánlott ?:)

mert pl én ma is már kivittem egy kicsit futni


2013. dec. 16. 17:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
okés :) köszönöm :)
2013. dec. 16. 20:50
 12/13 Firestorm ***** válasza:

Soha nem edzettem illetve izmosítottam a kutyámat.Az izomzat kifejlődik magától,persze nem árt mozgatni ezt a fajtát is,mert rengeteg az energiája.Enyémnek ilyenre fejlődött az "izma" csak attól,hogy kutyatársakkal futkorászik és sokat sétálunk.


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bull típusú terrierek egyik jellegzetessége a formájuk. Nem tudom láttatok-e már csüngő hasú staffit vagy pitet, de nem szép látvány, ahogyan nem is egészséges. A szteroidok használatát, vagy a kutya túlhajszolását én is elítélem, de ha valaki ésszel edzi a kutyáját az mind testileg, mind lelkileg csak pozitív a kutya számára, így nem értem mi elítélendő van ebben. Még mindig sokkal jobb, mint a vágósúlyra hizlalt tacskók...
2013. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!