Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az egyik kutyám még nem...

Ha az egyik kutyám még nem kapta meg az oltásait, csak egyet, a másik viszont megkapta az összeset, kivihetem őt? Nem lesz a másiknak baja belőle?

Figyelt kérdés

Vagy hozna be baktériumokat? Megfertőzhetné a másikat?

Akkor őt sem sétáltathatom még 3 hétig?


2009. nov. 24. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elszeparálnám a két kutyát egymástól átmenetileg. Amelyik megkapta az összes oltását, azt vidd le sétálni. A másikat olyan helyre tedd ahol nem találkozik a társával.
2009. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik kutya átadhatja a betegségeket annak amelyik ninsc beoltva. Nem betegszik meg, de hordozó lehet, és így átadhatja a beoltatlannak.
2009. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég! szerintem kiviheted, utána meg jol mosd le a lábát, és figyelj oda egy kicsit jobban... És az anyakutyát hogy viszitek ki, le, el amikor ott vannak a kicsi kutyák??? akkor ök sem végzik el a dolgukat 8 hétig??? ugyanmár... akár a cipöddel is beviheted a bacikat..
2009. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez igaz.. :)
2009. nov. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!