Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet anyukájuktól...

Mikortól lehet anyukájuktól külön hagyni a kölyköket éjszaka fedett meleg helyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kölyköket?
2009. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Miért kéne külön hagyni? Addig jó nekik, míg az anyjuk mellett lehetnek.
2009. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg a kölyköket az elejétől nem hagyjuk az anyjuk mellett. Külön vannak infralámpa alatt, csak szopni lesznek 2 óránként visszarakva a szuka mellé, illetve amikor ott ülünk mellette. Így nem nyomhatja össze, így szabályozni lehet hogy a legkisebb, leggyengébb is elég tejet kapjon.

Egész éjszakára akkor hagyhatnád egyedül, ha már éjszaka nem esznek a kölykök, tehát olyan 6 hetes kortól. (Bár én 2 hónapos korukig éjszaka is etetem őket)

2009. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi kutyáink soha nem nyomták agyon a kölykeiket. Igaz, hogy "csak" keverék kutyák voltak, nem törzskönyvezett fajtatiszták...


Amíg lehetett, az anyjuk mellett hagytuk őket.

2009. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiskutyákat 8 hetes kor után szabad elválasztani az anyjuktól - ha erre gondoltál.
2009. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Hát nekem még sosem jutott eszembe olyan marhaság, hogy a szuka alól elvegyem a kölyköket. Aki ezt kitalálta, annak csak gratulálni tudok.

Hagyd a szukát szabadon közlekedni az elletőbe és ki, az a legegészségesebb.5hetesen már nem kell hogy a mamát éjszaka is nyúzzák, ilyenkor már külön alhatnak,de ha a mama szeretne bemenni,ne akadályozd meg ebben.

2009. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!