Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meleg miatt aludhat nyűgöseb...

A meleg miatt aludhat nyűgösebben a babám éjszaka?

Figyelt kérdés
26 fok van a lakásban, egy rövid ujjú bodyban alszik betakarva egy vékony textil pelussal. Éjféltől reggelik többször fészkelődött és a cumit is kereste. A meleg miatt lenne vagy más (esetleg foga) miatt? 5 hónapos
2011. aug. 25. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő miatt lehet, de a melegtől biztosan nyugtalanabbul alszik. Nálunk 29 fok volt mikor letettem aludni...hát csak hajnalban sikerült jót aludnia mikor jött be egy kis hűvös. Szörnyű ez az idő....
2011. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónaposom is sokszor felsírt még este, pedig sosem szokott. Szerencsére azért éjszaka aludt. Én is a melegre vagy a fogára gondoltam.
2011. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is szenvedünk 3 éjszakája, hiába van nyitva az ablak, reggelre is csak 27 fokra hűl vissza a szoba, 1 éves a lányom.
2011. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is nehezebb most, jó eséllyel a meleg miatt van, én is rosszul alszom, nem csoda, ha ő is. Estére nagy szellőztetés, de így is dög meleg van, az ő szobájában még egy fokkal elviselhetőbb. Este nehezen alszik el, pedig nem szokott gond lenni, és hajnalban van, hogy 4-5 körül nyekereg picit, de visszaalszik hamar. 6-7 körül szokott kelni. 4 hónapos leányzó.
2011. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!